ato R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk sp.j.

Kalisz

Opinie o ato R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk sp.j.

brak

Nie masz rodziny i zycia prywatnego? To polecam prace w ato, moze nawet nienajgorzej zarobisz.

kalisz

praca ciezka bardzo wysoki poziom zarobki na kalisz moga byc ciagle jakies zmiany zatrudniaja coraz wiecej kadry zadzacej niz zwyklych pracownikow osoby w biurze nie na odpowiedznich stanowiskach popelniaja duzo bledow ktorymi obarcza szef pracownikow fizycznych jesli masz nerwy ze stali i dobrze zarobic polecam

Zostaw opinię o ato R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk sp.j. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ato R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk sp.j.