Plexitech

Poznań

Opinie o Plexitech

M.M.

Dziadoska firma,szkoda czasu, dobra jedynie do czasu znalezienia czegoś lepszego.

Ssofer

Pracowałam 3 miesiace. Duży Plus za atmosferę i chęć przyjmowania nowych. Płacą jak na realia naszego kraju spoko. Płaca w dużej mierze zależy od chęci pracujacego i tu praktycznie nie ma limitów. Jak chcesz pracować po 15 godz możesz i wszystko będziesz miał zapłacone. Pracujac po 9 godz od pon do pt wyciagalam po 1440zl na reke.Praca jest prosta ale czasami w szkodliwych warunkach (hałas i zapachy). Ekipa jest spoko ludzie w różnym wieku. Dużo zależy od kierownictwa które jest naprawdę w porządku.Nie robili problemów za opuszczenie kilku dni. Zachęcali do zapraszania znajomych bo pracy wciąż było dużo. A minusy to ze na czarno to ze ze strachem gdyby coś się stało i czasami źle samopoczucie po dniu w farbach. Praca dobra na dorobienie sobie i na krotko.

Zostaw opinię o Plexitech - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plexitech