Ledin S.C.

Ostrołęka

Ledin S.C.

Opinie o Ledin S.C.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Ledin S.C.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bylam_wiem

zaszłam w ciążę aby uwolnić się od tych stresów, przyjaciółka zresztą też

kandydat

dzięki za info. ufff. miałem wysyłać cv a tutaj taka niespodzianka. Jedna opinia mi już wystarczy

mówie_prawde

szef straszna sknera i liczy koszty a oferty pracy na 16 województw dla osób jeżdzących. no tego jeszcze nie grali. chcesz zarabiać 1800 zł + 200 zł premii proszę bardzo :)

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Ledin S.C. i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Ledin S.C. - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ledin S.C.