Wellnet Sp. z o.o.

Poznań

Wellnet Sp. z o.o.

Opinie o Wellnet Sp. z o.o.

mama

szuka jeleni do pracy

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Wellnet Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Trochę kultury!

Rozumiem, że każdy ma prawo mieć swoją opinię, ale osoby dorosłe, które używają kolokwializmów i wpadają w furię, nie rozmawiając najpierw o problemach z szefem są osobami po prostu słabymi i widocznie nie znają swojej wartości. Łatwo jest obgadywać i po zakończonej pracy samemu (lub za pośrednictwem ludzi z zewnątrz) pisać negatywne opinie. Mnie ta firma nauczyła artykułować swoje myśli, dyskutować o problemach i je wspólnie rozwiązywać. Szefowi należy się szacunek, który on sam odzwajemnia z nawiązką. Widocznie nie każdy rozumie, że praca, to nie tylko odbębnienie 8 godzin (lub więcej) dla pieniędzy. To kawał naszego życia, współpraca w wieloma ludźmi, często wstrzymywanie się od rozszarpania kogoś, zmuszanie się do wstawania rano ;) to też nawiązane przyjaźnie, oczywiście zarobione pieniądze, samodoskonalenie się i rozwój (siebie i firmy), poczucie stabilizacji i SAMOREALIZACJA - to z dużych liter napisane, bo bez tego nie dziwota, że się męczyliście. Jeśli praca w Wellnecie nie dawała Wam satysfakcji, to bardzo dobrze, że poszliście dalej. Życzę znalezienia odpowiedniego miejsca. Pamiętajcie tylko, że czasem od siebie trzeba dać więcej, niż tylko wstrzymanie oddechu na 8 h w robocie, 5 dni w tygodniu.

Zostaw opinię o Wellnet Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wellnet Sp. z o.o.