Studio 6/8 Adam Iłenda

Poznań

Opinie o Studio 6/8 Adam Iłenda

tradycja

Ta firma to porażka, przepracowałam tam kilka miesięcy, absolutna tragedia pod każdym względem- i tak jak napisał Joł - omijajcie to miejsce z daleka!

pracownik-grafik

@joł Opinia z wczoraj... Akurat kiedy firma poszukuje pracowników. Boisz stracić pracę? Czy już straciłeś i smarujesz?

joł

Absolutna porażka pod każdym względem - tragiczne, nieciekawe projekty, beznadziejna, napięta atmosfera w pracy- zestresowani pracownicy. Zwyczajny dramat - omijajcie to miejsce z daleka!

Zostaw opinię o Studio 6/8 Adam Iłenda - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio 6/8 Adam Iłenda