Opinie o OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Szczecin

Ellis Myers Nowy wpis

"Przyjazną i swobodną atmosferę pracy, zgodną z ideą work-life-balance" - wzięte z ogłoszenia o pracę na stanowisko Junior Account Executive. Ktoś chyba upadł tam na głowę. W Oskarze nigdy nie było czegoś takiego jak balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Ciągłe budowanie niezdrowej presji, praktyki szkodliwe dla samopoczucia pracownika i budowanie atmosfery napięcia. Nie polecam, ostatnie miejsce jakie bym wybrał.

Obecny pracownik

Nie wiem skąd te ostatnie negatywne opinie. Mam wrażenie, że ludzie piszą tylko wtedy jak im się coś nie podoba. Jak jest dobrze to nie chce się nikomu pochylić. Pracuję w tej firmie wiele lat i uważam, że w Szczecinie nie ma lepszej alternatywy. Klimat jest na najwyższym poziomie, a to bardzo ważne. Brak extrasów - czyli że co "owocowych czwartków? ;) Dla mnie ważniejsze jest wzajemne zaufanie, że praca zostanie wykonana co skutkuje możliwością załatwienia w trakcie dnia spraw prywatnych. Nikt nikogo nie rozlicza z czasu, tylko z pracy. Co do wynagrodzeń - no cóż, zapewne zależą od umiejętności więc sami rozumiecie. Ja nie narzekam, a wręcz przeciwnie. Oskar robi ciekawe rzeczy, jest liderem w rozwiązaniach grywalizacyjnych - dobrze jest być częścią takiego zespołu.

Weronika
@Obecny pracownik

Niektóre opinie trzeba weryfikować. Mimo wszystko dobrze, że ty polecasz. Pracując kilka lat na pewno jesteś w stanie coś powiedzieć. A możesz dać znać na jakim poziomie są mniej więcej zarobki w firmie?

Anna Nowy wpis
@Weronika

Na poziomie żebraczym :)

Danuta Nowy wpis
@Anna

dość konstruktywnie, nie powiem. ;p A jakieś widełki podasz może?

Belzedup Nowy wpis
@Anna

czy mogłabyś rozwinąć co to znaczy "żebraczym"? Jakie widełki to obejmuje? Czy są w tej firmie opcje rozwoju wewnątrz firmy?

Niestety jest to firma o bardzo dużych problemach komunikacyjnych. Trudno porozumieć się w najbardziej kluczowych kwestiach między działami. Brak feedbacku, wynagrodzenia pozostawiające wiele do życzenia. Przez kilka lat pracy podwyżki znikome, tłumaczone było to brakiem doświadczenia, wartości dodanej dla firmy (po tylu latach?). To dobre miejsce na start i zdobycie wpisu w CV.

Małgorzata

Hej! Niestety nie widzę aktualnych wpisów o pracy w Agencji Reklamowej Oskara Wegnera, a liczyłam na świeże informacje. Może będę miała szczęście i znajdzie się tutaj ktoś, kto wie czy szykują się zatrudnienia? Jeśli tak, to w jakich działach?

Tester manualny

Wysłanie zgłoszenia przez stronę, po kilku dniach telefon z zaproszeniem na rozmowę

Na start test z SQL! A wymagania na stanowisko to dosłownie umiejętność obsługi przeglądarki i rok jakiejkolwiek pracy w IT. Ogłoszenie wygląda tak: "posiadasz co najmniej roczne doświadczenie jako członek zespołu IT (programista, tester, analityk), posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny, cechujesz się starannością, odpowiedzialnością i samodzielnością, znasz podstawy HTML, CSS i JavaScript’u na tyle, by móc samodzielnie rozpoznawać błędy."

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
X

Firma dobrze zlokalizowana, dobrze wyposażone biuro. Wynagrodzenie poniżej rynkowej, brak benefitów. Wymagania na początek niezbyt duże, więc ciekawa opcja na początek kariery. Sama praca w firmie dość chaotyczna, słaby przepływ informacji między pracownikami.

Magda

Czy studenci maja szanse na prace ? Oczekuje elastycznego grafiku.

juiooo

DO jakiego wieku przyjmujecie? Bo ciągle jest o ludzuach młodych

Andrew

@helga w jakich godzinach pracujecie? Są elastyczne czy z góry określone?

@Andrew

To zależy w jakim dziale. W BOK są z góry określone. IT, kreatywni i inni mają raczej elastyczny

Dawid

@helga a było pare etapów rekrutacji? Mogłabyś powiedzieć jak się do takiej rozmowy przygotować ?

@Dawid

W moim przypadku etap był jeden. I na większość stanowisk właśnie tak to wygląda: jeden etap + ok. tygodnia czekania na odpowiedź. Czasem jest tak, że po pierwszym etapie, wybrany kandydat ma jeszcze spotkanie z prezesem. Przeważnie to formalność, dogadanie kwestii finansowych i umowy.

helga

Pracuję w OW. Muszę przyznać, że już sama rozmowa o pracę była dla mnie szokiem i dużo mówiła o samej firmie. Niesamowicie przyjazna atmosfera, którą czuć od pierwszych minut, świetna ekipa, która potrafi się spontanicznie integrować i zarząd, który te integracje wspiera. Firma ciągle się rozwija, podąża za nowymi technologiami i tym, co "grzeje" klienta. Mi Oskar Wegner kojarzył się początkowo z agencją reklamową, szybko jednak zrewidowałam tę informację, widząc jak zaawansowane platformy grywalizacyjne są tu wymyślane.

@helga

A jak dokładniej przebiegała ta rozmowa o pracę? Pojawiło się ogłoszenie o pracę https://www.nuzle.pl/praca-w-firmie-handlowej-otwock,41175420. Miałbyś jakieś rady, dla osób, które chciałby aplikować na tę ofertę do Oskar Wegner?

@Anna

To chyba nie ta sama firma, bo Oskar Wegner Sp. z o.o. ma siedzibę tylko w Szczecinie :)

Joachim

Podobała mi się rozmowa rekrutacyjna w firmie Oskar Wegner. Zadawane pytania były treściwe, konkretne i dotyczyły spraw czystko zawodowych. Zostały omówione najważniejsze kwestie, w tym forma kontaktu z informacją o skutku rozmowy kwalifikacyjnej. Nie musiałem długo czekać na odpowiedź. Natomiast sama praca, jak i atmosfera w niej, są na wysokim poziomie. Można nauczyć się ciekawych rzeczy, liznąć charakterystyki pracy w średnim pod kątem wielkości przedsiębiorstwie i zobaczyć, jak implementuje się grywalizację w formie gier. Na atmosferę też nie ma co narzekać, osoby odpowiedzialne za wdrożenie na stanowisko pracy są fachowe i wyrozumiałe, warunki pracy można także indywidualnie rozpatrzeć, jak np. czas pracy czy rodzaj umowy

Patka

Wymagania na stanowisko testera manualnego mają praktycznie żadne, dosłownie umiejętność obsługi przeglądarki i rok jakiejkolwiek pracy w IT. Ogłoszenie wygląda tak: "posiadasz co najmniej roczne doświadczenie jako członek zespołu IT (programista, tester, analityk), posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny, cechujesz się starannością, odpowiedzialnością i samodzielnością, znasz podstawy HTML, CSS i JavaScript’u na tyle, by móc samodzielnie rozpoznawać błędy." Natomiast po zaproszeniu na rozmowę, gdzie w wymaganiach jest podstawowa znajomość HTML, CSS i JS otrzymałam do zrobienia test z SQL i pisanie zapytań z Joinami, Groupami, Countami. Zastanawiałam się, czy aby na pewno to była rozmowa na którą byłam umówiona. Posiadam komercyjne doświadczenie zarówno jako tester jak i programista, byłam na wielu rozmowach kwalifikacyjnych ale na taką złą jeszcze nie trafiłam. Nie otrzymałam również żadnej odpowiedzi po rozmowie, która oczywiście była spalona na starcie po wyciągniętym z kosmosu SQLem - wciąż wypadałoby się odezwać.

Tomasz

Świetna firma pod każdym względem. Czy trudno dostać się tu do pracy?

kagda
@Tomasz

Nie jest trudno:) Oczywiście trzeba spełniać niektóre wymagania na określone etaty. Zapraszam serdecznie do aplikowania na wybrane stanowisko, chętnie się spotkam i porozmawiam o możliwości pracy w Oskarze.

@Bioński, a jaka jest atmosfera wśród pracowników firmy? Czy jest ok? Jak można aplikować bo na chwilę obecną nie widzę nic na stronie internetowej. Podpowiecie?

Kamila
@Anna

Aplikować można przez stronę internetową (jeśli w danym momencie nie ma ogłoszenia o pracę, które Cię interesuje, możesz zostawić CV w zakładce "Wolny Elektron"). Zachęcam też do zaglądania na nasz profil na Facebooku i na LinkedInie, tam na bieżąco piszemy o ofertach pracy i możliwościach rozwoju:)

Bioński

@Anna Teoretycznie od 8 do 16 ale to zależy od stanowiska, jeżeli jesteś w call center to masz inne godziny ale dokładnie nie pamiętam, chyba od 7. Praktycznie co chwilę są jakieś oferty, bo a to ktoś idzie na macierzyńskie a to firma potrzebuje wsparcia na jakimś nowym polu. Co do benefitów to zniżka na niektóre oferty w pazimie, tj. cafe 22, pralnia, cafe europa. Poza tym karta podobna do multisport ale organizowana przez PIG, wykupujesz za ~ 50zł.

Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się odnośnie tego pracodawcy? @Bioński, a możesz jeszcze dodać jakie są godziny pracy? Czy obecnie szukają ludzi do pracy? @Telemla, rozumiem, że innym spokojnie można polecić pracodawcę? A prócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity?

Bioński

Pracuję jako programista. Polecam w 100%, trzeba się starać, jak wszędzie w dzisiejszych czasach. Jednakże otrzymuje się za to godziwe wynagrodzenie, wsparcie kolegów z zespołu i wdzięczność pracodawcy. Polecam programistom JS/PHP jako dobre miejsce pracy do rozwoju.

Telemela

Pracowałam w telemarketingu i mogę powiedzieć tyle: Super firma, świetna atmosfera, pieniądze też nie najgorsze.

admin

Masz nowe wiadomości na temat firmy Oskar Wegner Sp. z o.o. Agencja Reklamowa oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szczecin

• Jak się pracuje w OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSKAR WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wojska Polskiego 156
    71-324 Szczecin