Opinie o Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D w Preczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D w Preczów

adi 43 Nowy wpis

dlaczego nikt kto pracowal w tej firmie nie przedstawi sie tylko pod jakimis psedo , mam zamiar tam pracowac i od kierowcow ktorzy pracuja tam po 3 lata szlyszalem cos innego

Tamara

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników? Na jaka umowę można liczyć?

Adaś Nowy wpis
@Tamara

Umowa śmieciowa na rok czasu, podstawa 2600 brutto , reszta płacona od frachtu

Elżbieta Nowy wpis
@Adaś

Aż na rok smieciowka? Czemu tak, odwolywaliście się w tej sprawie chociaż?

Marioo Nowy wpis

Zarobki śmieciowa podstawa , plus frachty! Diety podpisywane pod stołem! Załadunki bez karty! Dziwie się że ludzie godzą się na takie warunki. Mam nadzieje że taka pseudo firma od nowego roku zbankrutuje i że w końcu państwo weźmie się za takich (usunięte przez administratora)

Były

Nie polecam. Wszystko co napisane poniżej to prawda. Naprawdę nie warto !!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Edward

Miesiąca w tej „firmie” nie wytrzymałem???? Szkoda mi tych którzy zostali bo są lepsze miejsca pracy. Pozdrawiam weteranów ????

Elżbieta
@Edward

Cześć, bardzo mnie zainteresowała Twoja opinia. Powiesz, co się stało w Makomedzie? Powiedz, co dokładnie było nie tak. Im więcej konkretów, tym lepiej.

Gabryś

W tej firmie kierowca sam sobie musi kupić rękawice, kamizelkę i buty robocze bo ich nie stać a oferują 7-8 tys hahaha Nie pakujcie się tam, nie polecam !!!

Robert
@Gabryś

Czy widełki wynagrodzenia, które podałeś w swoim komentarzu są realne do osiągnięcia? Pytam bo w sumie napisałeś, że nie ma co liczyć na narzędzia pracy, więc może wynagrodzenie również nie jest tak bardzo pożądane, jakby mogło się wydawać? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Taka prawda

Praca dla kierowcy z kat.CE - kółka do Włoch, czasami kółka do Niemiec ( czasami kółka do Niemiec bo brakuje godzin na wyjazd do Włoch) System pracy tygodniowy ( lecz może się przytrafić darmowy weekendzik , bo braknie godzin ) - 4-5 dni w trasie, 2-3 dni w domu, ( 3 dni w domu ale na majówkę, Wielkanoc i Boże Narodzenie bleeee nie polecam !!!

Nie nie nie polecam

Uwaga (usunięte przez administratora) szuka jelenia! Oferuje 7-8 tys hahaha chyba hrywien Robiłem tam kiedyś nie polecam i podpisuje się pod chłopakami poniżej , to wszystko prawda! Podstawa 2069 netto plus płacone od frachtu Kołka na Włochy czyli robota z Fiata najgorszy szajs!!! Albo Neapol gdzie w tyg zrobicie 3800 km albo Turyn gdzie będziecie czekać na towar po dwa dni za darmo!!! Zarobki max 6800 hrywien hahaha za 13500-15500 km

Ariel

Tak jest zgadzam się z przedmówcami, nie pakujcie się w te (usunięte przez administratora)

Albercik

Gorszej firmy nie spotkałem. Płacone za fracht, czyste (usunięte przez administratora) Nigdy się nie dowiecie ile ten fracht kosztował bo Wam Dziad A. nie pokaże. Za weekendy nie płacą! Praca w kółkach czyli wyjazd w niedziele powrót w sobotę, szybka pauza i nazot. Bhp heh to dopiero komedia, wszystko na głowie kierowcy, nawet dziadom na rękawiczki szkoda! Żenada nie polecam

Józek

@Manie No chyba nie jest tak słabo jak to przedstawiłeś bo forum by wówczas wrzało a tu jak widać spokój!!

Maniek

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i powiem Wam moi mili jak wygląda praca w firmie MAKOMED. Podstawa najniższa krajowa czyli nie całe 2100zł na rękę, reszta pieniążków wypłacana od tak zwanego „ frachtu”, którego na oczy nie zobaczycie. Zero zaplecza BHP, buty, rękawiczki, kamizelka swoja bo firma nie wyposaża. Trasy hmm... tachograf się pali, jazda na dalekie Włochy, gdy brakuje godzin wpadnie jakieś kółeczko na Niemcy. Są to tak zwane kołeczka PL-IT-PL gdzie w tygodniu wychodzi minimum 3600 km razy 4 i dodajcie jeszcze z minimum 1000 km a to wszystko za śmieszna wypłatę w granicach 6000-6900 tys zł max! Gonitwa cały tydzień żeby zdążyć na sobotę do domu , moim zdaniem nie warto.

KierownicaPL

Miałem do czynienia z tą firmą. Bardzo nie profesjonalni. Moim zdaniem w okolicy jest dużo więcej, dużo lepszych firm. Mamy dużą konkurencję na rynku i dobrze, bo tutaj, ja przynajmniej, straciłem cenny czas i nerwy. Nie pozdrawiam Pani

Antydziad

Uwaga!!!! (usunięte przez administratora)znów szukają jelenia. Uwaga!!!

Cewka

Uważajcie na tą firmę(usunięte przez administratora)!!!gorszej firmy nie widziałem żeby pracodawca kazał pożyczać buty od innych kierowców na parkingu żeby wjechać gdzieś na zakład,a także każe kupować swoje narzędzia bo nawet nie ma czym odkręcić klosza i wymienić żarówki,i 3 kółeka na Niemcy nie da się zrobić w 4-5dni jak piszą w ogłoszeniu,i w dodatku są to wyjazdy o 3-4 rano w niedzielę a powrót w sobotę jak komuś braknie czasu to Pan Adam wyjedzie ze swoją kartą.pracowałem i odradzam te same pieniądze się zarobi na kraju od pon do piątku co u nich,uważajcie bo nie jednego na kasę oszukali w tym tak samo i mnie!!!!

Były
@Cewka

Popieram, też tam miałem epizod.

Stanley

Ty lepiej dziadygo z preczowa zacznij płacić!!!! Zaś dodane ogłoszenie i szukaja jelenia. Jak wam nie wstyd tam na preczowie dziady sie pokazywać juz kazdy wie czym zalatujecie, zdechlizną. Omijać najwieksze dziady w okolicy

Mikołaj
@Stanley

Upominam Cię. Na tym forum nie wolno nikogo obrażać. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny i konstruktywny.

Rafal

Ostrzegam (usunięte przez administratora)!!!!. Najlepiej brać zaliczkę za tydzień z góry.

Ali

Bylem na rozmowie o pracę jakis rok temu, od razu poczułem smród od tego podstarzalego pudła jakim jest magdalenna:) jakim trzeba być niedorozwinetym kierowca żeby doładowywac czecha, a o tankowaniu juz nie wspominam. Łapią jeleni, a wy idziecie i robicie i później stękacie na forum, a sami sobie krzywdę robicie.A ten stary dziad to Adaś?, haha. W końcu ktoś zapali mu parola i zacznie płacić, haha.

Edyta

@Miha, na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Mogłabyś napisać jakie warunki zatrudnienia gwarantuje Ci pracodawca? Czy koordynujesz pracę kierowców? Czy w związku z rotacją o której piszesz są poszukiwani pracownicy na stanowisko kierowcy? Jakie uprawnienia należy posiadać, żeby aplikować? Mogłabyś napisać więcej informacji na ten temat? Czekam na Twoją opinię

Edyta

@Były, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale wypowiadasz się na forum, na którym zostawiamy informacje o pracodawcach i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Twoja opinia o firmie niezależnie od tego, czy jest pozytywna, czy negatywna będzie źródłem informacji dla osób poszukujących pracy. Dlatego pytam Cię o szczegóły zatrudnienia, ponieważ te informacje pomagają innym użytkownikom forum.

Miha
@Edyta

Niestety jest rotacja kierowcow. Były pomysły aby to zmienic, ale narazie to tylko zapewnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D - Preczów

• Jak się pracuje w Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D?

Zobacz opinie na temat firmy Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D?

Laber-Matuszak Magdalena M A K O M E D
  • Polna 9B