Opinie o Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa w Warszawa

Kit Nowy wpis

Zaaplikowalem do nich ale za taka rekrutacje to ja podziekuje. Zero kontaktu tylko od razu zadanie do wykonania. Zadanie takie ze aby zrobic to dobrze trzeba poswiecic troche czasu( okolo 8h) przy czym zadanie to zupelnie niczego nie sprawdza i w tych czasach mozna je wykonac za pomoca czata...

Monk Nowy wpis
@Kit

Co jeszcze jest ciekawe to po odpowiedzi na e mail odpowiada automat ze osoba ktora do ktorej napisaliśmy jest na urlopie. Czyli proces w tej firmie wyglada nastepujaco: - wysylasz cv - dostajesz z automatu zadanie na 8h - robisz zadanie w okolo 8h - w tresci maila od Piotra jest okreslone ze masz wyslac zadanie na jego maila - wiec wysylasz a w odpowiedzi dostajesz info ze on jest na urlopie Hahahaha Juz jakis czas szukam pracy ale z taka januszerka jeszcze sie nie spotkalem

Andrzej Nowy wpis

Przyłączam się do opinii Obserwatora ogłoszeń. Przeglądając ogłoszenia o pracę też zauważyłem, że Fortis szuka grafików właściwie na okrągło. Zawsze mnie to dziwiło. Pytanie DLACZEGO? Widzę ten stan od kilku lat. Co miesiąc kogoś szukają. W kółko kogoś szukają i szukają - dziwne i podejrzane to jakoś wygląda. Albo jest olbrzymia rotacja w firmie albo chcą, żeby grafik wykonał jakieś "zadanie rekrutacyjne" a tak na prawdę to zrobił im do przetargu. (niektóre "sprytne" firmy tak szukają jeleni) Nie twierdzę, że tak jest ale niestety stawiam, że powód jest właśnie taki. Podejrzanie to wygląda. Fortis - może napiszecie dlaczego szukacie ciągle pracowników? Może strach lepiej motywuje stałych pracowników? PS. A pracownicy w czarnych okularach na zdjęciu raczej nie robią zbyt dobrego wrażenia a właśnie kojarzą się jakoś gangstersko... z cwaniactwem. Właściwie nie wiadomo kto tam pracuje.

Obserwator ogłoszeń

Firma istnieje od 26 lat. I jest jeden wpis z 10.07.2017r. To o czymś świadczy. Szukają pracowników na okrągło sądząc po ogłoszeniach - więc jest rotacja. Zobaczymy czy moja opinia zostanie usunięta przez GoWork.

mam_porownanie Nowy wpis
@Obserwator ogłoszeń

Nie, nie ma rotacji. Zespół pracuje od lat ten sam. Jedna z bardzo niewielu warszawskich agencji, w której jest normalnie. Umowa o pracę, wyrozumiały szef i świetni ludzie. Zwróć też uwagę, że często dużą ilość komentarzy zbierają słabi i nieuczciwi pracodawcy.

mam_porownanie

Polecam pracę w tej agencji. Zespół naprawdę się lubi, bez korpo ściemy. Warunki zatrudniania bardzo dobre. Wszystko na czas i bez krętactwa. Firma istnieje 26 lat i ciągle się rozwija, to o czymś świadczy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Junior Fullstack Dev (Vue, Laravel)?

Zostaw merytoryczną opinię o Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa?

Zobacz opinie na temat firmy Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa

Fortis Sp.j. Agencja Reklamowa