Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska

Komorów

Opinie o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska

F.

Znaczenie słowa "awena", czyli " pionowy kanał, rozpadlina" idealnie oddaje sytuację w tej firmie. Polecam unikać.

m.

dla mnie koszmar, krzyki, co chwile ktoś wybiega zapłakany, ogromna rotacja, brak szacunku, bardzo zła atmosfera, siedzenie po godzinach bo wypada, na pewno ciekawi klienci i projekty, ale nie warto marnować zdrowia psychicznego

zdziwiona

Jeśli ktoś zdecyduje się u nich pracować, nich najpierw podpisze z nimi umowę, a dopiero później złoży wypowiedzenie w swoim obecnym miejscu pracy. W przeciwnym razie może się bardzo zdziwić. O profesjonalizmie nie będę wspominać.

onie

nie polecam, a ta czarna pani account - ogarnij sie bo nie jesteś gwiazdą. weekendowe wyjazdy, praca po godzinach i atmosfera również nieciekawa.

Dynamo

Totalne bzdury. Presja \"kto będzie dłużej siedział po godzinach\". Często praca w weekendy, niskie wynagrodzenie, . ( usunięte przez administratora ) Poza tym zamieszczają ogłoszenia o poszukiwaniu pracownika średnio co 4 miesiące:D

Zostaw opinię o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska - Komorów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska