Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska

Opinie o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska

Szp5862

Polecam firme jak najbardziej. Wypłaty na czas. Miła atmosfera w pracy.

abstynentka

Miałam nie pić w nowym roku… a zaraz integracja :/

@abstynentka 18.01.2019 08:57

No właśnie. Ile można te integracje robić? Nie ma kiedy wytrzeźwieć.

Mantris1122

Wspaniała firma polecam bardzo mocno.

OkiemJulii

Fantastyczna firma, dobrze płaci atmoafera super.

sylwiacz

Terminowo, sympatycznie. Polecam firmę.

Daria Kowalewska

Super firma.

Ganciara

Wszystko super. Polecam.

Cannellex

Jak najbardziej polecam współpracę z tą firmą. Praca w miłej atmosferze. Z wyplatami również nigdy nie było problemu.

Milka788

Bardzo rzetelna firma. Wszystko jak w zegarku

Tikus123

Super firma

Daria898

super firma. fajni ludzie.

nu siaaa

jestem zadowolona!

patrząc ile ta firma ma dobrych opinii od pracowników to chyba macie zespół 50 osób ?? śmiech na sali..

Agata S

Terminowe wypłaty, zgrany zespół- polecam te firmę

Janwiktor1907wiktor

Super atmosfera wypłata na czas co więcej można chcieć gorąco polecam

Robert

Super ludzie, firma bardzo OK, wypłacalna. Polecam.

Maartynaa19w

Super zgrany zespół i super atmosfera!;)

Marek662

Firma wypłacalna, godna polecenia.

ElizaIksa

Nie moja dziedzina ale od znajomych wiem że godna polecenia praca.Atmosfera i zespół super zgrany i pomocny.Jest czas na wszystko.Moge więc polecić.

asssddddw
@ElizaIksa 11.01.2019 00:20

ZESPÓŁ - serio? Idealna referencja.

Użytkownik

Praca mnie (nie) boli :))

Monika7373

Pracuje w firmie od pól roku. Jestem bardzo zadowolona zarówno z warunków pracy jak i z panującej atmosfery. Polecam.

Szymon
@Monika7373 14.01.2019 09:56

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Mogłabyś napisać, jak to się stało, że dostałaś się akurat do tej firmy? Odpowiedziałaś na dodane przez pracodawcę ogłoszenie, czy może zostałaś polecona przez znajomego, który już tam pracował? Proszę o informację, jak to wyglądało.

ewagrz77

Firma godna polecenia, świetni ludzie, pieniądze zawsze na czas. Polecam

MihalG

Fajna firma o dużym potencjale.. Miła atmosfera, naprawdę świetni ludzie. Poza tym pieniądze się zgadzają i są wypłacane zawsze na czas.. Czego chcieć więcej.

Demon
@MihalG 14.01.2019 05:08

Menager, ile daje za druta ? Sam chciałeś i byś chciał. Wiec pytam grzecznie ile ma ?

Klodka

Bardzo dobrze mi się tu pracowało, będę tęsknić :)

Martyna1606

Fajna firma. Miła atmosfera, naprawdę świetni ludzie,wynagrodzenie na czas. Polecam !

Uśmiechnięta 25

Firma godna polecenia .

sylwiacz

Przyjazna atmosfera w pracy, wypłaty na czas, duże możliwości rozwoju to główne zalety tego pracodawcy. Polecam

team zakrętek

Lubię tych ludzi, zakręceni jak zakrętki ????

ok

Dziś miałam spotkanie z klientem, nażarłam się na koszt firmy ???? yeahh

Robert

Firma OK, warunki pracy ,zarobki też OK więc spoko.

Zostaw opinię o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska - Komorów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska