Menos S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Mieleszyn

Opinie o Menos S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Dżonas

Witam, pracowałem tam jakiś czas temu. Zakład już na początku nie robił dobrego wrażenia. Najgorsze było to że kierownictwo było z łapanki, nikt nie umiał zarządzać produkcją, prezes umywał ręce, "kierownictwo" nie potrafiło zaplanować dnia pracy co owocowało kłótniami między pracownikami, kierowcami transportu i innymi firmami. Słaba czystość w firmie, wiele reklamacji na pobrudzony produkt.

Podoba Ci się praca w firmie Menos S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw opinię o Menos S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Mieleszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Menos S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe