Euro-Pack Rafał Żak

Dąbrowa górnicza

Opinie o Euro-Pack Rafał Żak

dfghjk

właśnie teraz szukają ale jednak tam nie pójdę i tak pewnie nie mam szans w tym obozie bo nie jestem inwalida

co za [usunięte przez moderatora] tak pisza o kartonach w Zabkowicach to najgorszy zakład w jakim pracow...Euro-Pack Rafał Zak hahahaha dobre tam zostaja i sie trzymaja sami lizusy szefostwa prawie nie ma na zakładzie wypłaty w ratach nawet 3 ale dobrze po 10 a nie 10kazdego miesiaca......premii wogóle za nadgodziny też jak [usunięte przez moderatora] nagodzin to maja to w [usunięte przez moderatora] za dużo masz do wypłaty i ucinaja jak im sie żywnie podoba zwykli złodzieje i oszuści teraz pozwalniali dobrych pracowników ...a zatrudniaja z grupa inwalidzką bo maja za to kasę takie sa realia!!!!!!tylko że wtedy produkcja jest do tyłu...[usunięte przez moderatora].a jak mozna wciskac w ciagu roku dwa rzy komuś wypowiedzenie potem dalej ta osoba pracuje a potem znou dostaję...tylko naiwni tam zostają...to jest obóz...wypłaty do ręki lista z data 10-ty kazdego miesiaca wydrukowana ty masz tylko sie podpisać mimo że dostajesz z opóznieniem , a jak podpiszesz z data prawdziwa otrzymania nazwijmy to wypłata to sa [usunięte przez moderatora].Tam najlepiej robic foty i nagrywać n

Zostaw opinię o Euro-Pack Rafał Żak - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Pack Rafał Żak