Opinie o Salumanus Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Salumanus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Salumanus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salumanus Sp. z o.o. w Kraków

Kinia Nowy wpis

Na te wspomniana administrację to widziałam, że na dwa wakaty poszukują. Z góry interesuje mnie forma umowy. Jak widać oferowana jest ta o prace oraz zlecenie. Czy na okresie próbnym konieczny będzie ten drugi wariant?

Ndck Nowy wpis

Nie wiem kogo szukają, bo mam spore doświadczenie w zakresie, który wymienili w ogłoszeniu, byłam na rozmowie. Po tygodniu otrzymałam feedback, że zbyt małe doświadczenie ( byłam office managerem 7 lat), a oni szukają teraz na stanowisko do administracji i argumentacja taka, ze małe doświadczenie ???? dla mnie wyszukane na siłę. O angielskim w ogłoszeniu nie wspominają słowa, a okazuje się, że to kluczową umiejętność dla nich. Rozmowa z Panią rekrutującą całkiem przyjemna, chociaż wcześniej pomyliła datę i godzinę w zaproszeniu na rozmowę online. Z panią Office Manager kiepsko mi się gadało. To opinia dot. tylko rekrutacji.

Z tym liczeniem na więcej o której ktoś pytał w kontekście perspektywy czasy to tez by mnie interesowało. A najlepiej jakby ktoś wyjaśnił te widełki placowe dla specjalisty ds. zakupów. Jak można zauważyć w tej aktualnej ofercie piszą o widełkach liczonych od 6 do 8 tysięcy. Ta różnica 2 tys z czego wynika? to kwota odnosząca się do podstawy tylko? prowizja jak może być przy tym naliczana?

Karol Nowy wpis

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, czy to, że ciągle są ogłoszenia pracy dla inżynierów to dlatego, że firma się rozwija i mają dużo pracy? Czy po prostu jest taka rotacja? I czy te widełki to jest podstawa na początek? Po jakim czasie można liczyć na więcej?

Czy rekrutacja na stanowisko Key Account Manager (sektor telekomunikacyjny) w firmie Salumanus Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zofia

Hej, chciałabym wziąć udział w rekrutacji, bo szukają specjalisty ds. organizacji eventów. Ale zanim wyślę cv chciałabym się dowiedzieć co nieco o tym stanowisku i jak się pracuje w biurze w Krakowie obecnie :) Atmosfera jest oki? Podali na swojej stronie widełki płacowe 5000-7000 brutto, więc jak na moje potrzeby spoko. Tylko jak potem wygląda kwestia negocjacji podwyżki np. przy przedłużaniu umowy? I czy macie regularne wzrosty stawki czy trzeba się długo prosić o to? ;)

Tomi

biura w W-wie jak mieszkanie, dyrektor administracji wcześniej recepcjoniatka kupująca skody bez ogrzewania szyb! handlują chińszczyzną, ale programują...,,,,

Luk
@Tomi

Taka prawda

Łukasz

Bardzo polecam odbywanie praktyk studenckich w tej firmie. Dzięki nim znacznie poszerzyłem horyzonty w dziedzinie technologii sieciowych oraz teleinformatyki, a także zyskałem cenne doświadczenie zawodowe. Mogłem liczyć na wsparcie opiekuna, któremu zależało na tym, abym dowiedział się jak najwięcej podczas praktyk. Umiejętnie je rozplanował i zadbał o to bym poznał każdy dział techniczny firmy. Dodatkowo spotkałem się tu z dużą życzliwością i przyjaznym nastawieniem ze strony współpracowników.

Danuta
@Łukasz

Ej to fajnie, a nie jak w niektórych, że totalna samowolka. :/ I który dział przypadł Ci tu najbardziej do gustu? Zatrudniłbyś się tu na stałe?

Łukasz
@Danuta

Pod względem zasobu wiedzy i kierunku, w którym chciałbym się rozwijać, najbliższe były mi Dział IT oraz Dział Produktów Sieciowych. Myślę, że mógłbym związać się z tą firmą na dłużej.

Danuta
@Łukasz

O to o IT możesz mi powiedzieć coś więcej? Jak warunki tam wyglądają?

M

Czy sytuacja w firmie się zmieniła oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku product managera?

Hanna

Salumanus poszukuje kandydatów na inżyniera elektronika do spraw wsparcia technicznego: https://www.salumanus.com/kariera.php Wymienione są benefity, firma kusi dostępem do laboratorium sieci optycznych i dofinansowaniem szkoleń, jednak przy tym warto byłoby poznać skalę miesięcznych zarobków. Są zbliżone do rynkowych, wyższe, niższe?

Mariusz

Co można powiedzieć o Salumanusie jako pracodawcy? Czy jest to firma, która dba o pracownika, tzn. oferuje rozwój? Można liczyć na premię, benefity? Powiedzcie jeszcze proszę jakie jest wasze zdanie o wynagrodzeniu, tym bardziej w obecnej sytuacji.

Paweł.

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Analityka Finansowego. Rozmowa była przeprowadzona w pełni profesjonalnie przez dwie osoby i polegała na krótkiej rozmowie po angielsku, rozwiązaniu zadania w Excelu oraz standardowych pytaniach o doświadczenie, firmę itp. Na koniec dostałem telefon z decyzją odmowną z wyjaśnieniem dlaczego zdecydowano się na innego kandydata. Polecam - rozmowę zakończoną feedbackiem zawsze można uznać za wartość dodatnią dla kandydata.

Student

Dobra firma dla studentów i na pierwszą prace!

Helena
@Student

Super, że wypowiedziałeś się na forum. W ostatnim czasie aktywność w wątku firmy spadła. Jak myślisz, dlaczego tak się stało? Czy w firmie doszło do jakichś zmian, które pozytywnie wpłynęły na jej rozwój? Wspomniałeś, że firma jest odpowiednia na osób poszukujących doświadczenia. Rozumiem, że to pozytywne stwierdzenie. Doświadczenie zdobyte w tak młodym wieku bardzo pomaga w przyszłości. Ty również zdobyłeś doświadczenie? Opowiedz nam jak praca w firmie wpłynęła na Twoje umiejętności.

Radi

Taka tam "garażówka" - przerost formy nad treścią! NIE POLECAM!

Aśka

Pracowałam kilka lat.... NIE POLECAM!!!!

Patrycja

W poprzednich wpisach, pisaliście o zwolnieniach w firmie, czy na forum jest osoba która może potwierdzić, że tak było i jaki był powód? Zespół został wymieniony na nowy? Jak obecnie wygląda sytuacja? Nie tylko ja chciałabym się dowiedzieć ale takie informacje będą przydatne dla osób poszukujących pracy i wchodzących na forum.

kiedyś było naprawdę fajnie, ale poodchodzili oraz pozwalniali najlepszych ludzi - teraz to już zupełnie inna organizacja w negatywnym ujęciu niestety

Juł

Wiesz co, ale załoga zawsze przesadza, nie zna wszystkich faktów

Fajnie , że zarząd się wypowiada . Szkoda, że reszta załogi ma inne zdanie .

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie SALUMANUS sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Salumanus Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Salumanus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salumanus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Salumanus Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Walerego Sławka 8A
    30-633 Kraków