SALUMANUS sp. z o.o.

Toruń

Opinie o SALUMANUS sp. z o.o.

Patrycja

W poprzednich wpisach, pisaliście o zwolnieniach w firmie, czy na forum jest osoba która może potwierdzić, że tak było i jaki był powód? Zespół został wymieniony na nowy? Jak obecnie wygląda sytuacja? Nie tylko ja chciałabym się dowiedzieć ale takie informacje będą przydatne dla osób poszukujących pracy i wchodzących na forum.

kiedyś było naprawdę fajnie, ale poodchodzili oraz pozwalniali najlepszych ludzi - teraz to już zupełnie inna organizacja w negatywnym ujęciu niestety

Juł

Wiesz co, ale załoga zawsze przesadza, nie zna wszystkich faktów

Nick

Fajnie , że zarząd się wypowiada . Szkoda, że reszta załogi ma inne zdanie .

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie SALUMANUS sp. z o.o..

Zostaw opinię o SALUMANUS sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALUMANUS sp. z o.o.