Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik
1 11

Opinie o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

Franciszek

@S.O,dzięki za Twoją opinię. Twoje uwagi dotyczące tylko tygodnia przepracowanego przez Ciebie w Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik są mimo wszystko bardzo cenne dla innych użytkowników. Czy możesz powiedzieć, jakie warunki zatrudnienia ten pracodawca zaproponował Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik?

Zen
@Administrator 05.03.2018 08:27

uciekać jak najdalej od tej firmy

Uważam, że źle się stało że moderator portalu usunął kilka wpisów, odzwierciedlających atmosferę firmy Pyramid.

Endzi86

Witam, Anno mialas rozmowe,jezeli tak to jak oceniasz wizyte w tej firmie? Zastanawiam sie nad tym pracodawca ale po takich opiniach to chyba nie skorzystam.

Alfons

oj nie lubię jak pracodawca w taki sposób traktuje pracowników.

ania
@Alfons 21.10.2015 00:48

Witam. Możesz napisać coś więcej o atmosferze pracy w tej firmie i ogólnie o tym jak się tam pracuje? Jakie sa zarobki? Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam się czy warto próbować. Pozdrawiam.

jajo

NIE AKCEPTUJĘ TAKICH POSTAW U PRACODAWCY, NIE POLECAM.

Wafelek

Pyramide to firma, której zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Stefania

Pracowałam w Pyramidzie rok i starczy. Widzę, że nie tylko ja pracę tam miałam niesamowicie stresującą, co było zasługą kierownictwa. Ciągłe napięcie, raporty i tłumaczenie dlaczego tak mało zrobiłam danego dnia. Wychodziło na to, że obijamy się 9 godz dziennie (9 bo bardzo często nie wyrabiamy się w 8 godzinach). Nie polecam

Zostaw opinię o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik