Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

Opinie o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

Wykonawca

Zachowanie kłamliwej pani prezes firmy Pyramid do wykonawców jest poniżej krytyki. Kłamie prosto w oczy, wymyśla jakieś nieprawdziwe historie, nie płaci za wystawione faktury bez podania przyczyny, psuje wizerunek w oczach zarządów wspólnot. Generalnie objawy zachowania psychopaty. Jeśli ktoś chce wykonowyć zlecone prace wspólnocie gratis to tylko tu. Nie płacą

Uważam, że źle się stało że moderator portalu usunął kilka wpisów, odzwierciedlających atmosferę firmy Pyramid.

ZAWIEDZIONY

PYRAMID CENTRUM ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI - BARDZO NIEUCZCIWA PREZESOWA, NIESŁOWNA I NIESTETY FAŁSZYWA PASKUDNIE - GENERALNIE NIE POLECAM, CHOĆ PIERWSZE WRAŻENIE ROBI BARDZO DOBRE, PO POZNANIU BLIŻEJ WYŁAZI PODŁY CHARAKTER. GENERALNIE, TA FIRMA TO SYF W ZŁOTYM PAPIERKU. NIE POLECAM PO TRZYKROĆ.

Endzi86

Witam, Anno mialas rozmowe,jezeli tak to jak oceniasz wizyte w tej firmie? Zastanawiam sie nad tym pracodawca ale po takich opiniach to chyba nie skorzystam.

Alfons

oj nie lubię jak pracodawca w taki sposób traktuje pracowników.

ania
@Alfons 21.10.2015, 00:48
oj nie lubię jak pracodawca w taki sposób traktuje pracowników.

Witam. Możesz napisać coś więcej o atmosferze pracy w tej firmie i ogólnie o tym jak się tam pracuje? Jakie sa zarobki? Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam się czy warto próbować. Pozdrawiam.

jajo

NIE AKCEPTUJĘ TAKICH POSTAW U PRACODAWCY, NIE POLECAM.

Wafelek

Pyramide to firma, której zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Stefania

Pracowałam w Pyramidzie rok i starczy. Widzę, że nie tylko ja pracę tam miałam niesamowicie stresującą, co było zasługą kierownictwa. Ciągłe napięcie, raporty i tłumaczenie dlaczego tak mało zrobiłam danego dnia. Wychodziło na to, że obijamy się 9 godz dziennie (9 bo bardzo często nie wyrabiamy się w 8 godzinach). Nie polecam

Zostaw opinię o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik