Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

Opinie o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik?

Zen
@Administrator 05.03.2018 08:27

uciekać jak najdalej od tej firmy

Kos

Trzymajcie się z daleka od tej firmy ! Ciągły stres, praca powyżej 8 godzin, wymuszanie na pracownikach różnych działań nawet mało etycznych. Atmosfera pracy fatalna. Szkoda zdrowia.

Wykonawca

Zachowanie kłamliwej pani prezes firmy Pyramid do wykonawców jest poniżej krytyki. Kłamie prosto w oczy, wymyśla jakieś nieprawdziwe historie, nie płaci za wystawione faktury bez podania przyczyny, psuje wizerunek w oczach zarządów wspólnot. Generalnie objawy zachowania psychopaty. Jeśli ktoś chce wykonowyć zlecone prace wspólnocie gratis to tylko tu. Nie płacą

Herbicyd
@Wykonawca 09.03.2017 19:29

potwierdzam. wymyslanie argumentów żeby nie płacić za wykonane prace, co naraża wykonawców nieraz na bankructwo a wspólnoty na wysokie koszty spraw sadowych i odszkodowania.

Uważam, że źle się stało że moderator portalu usunął kilka wpisów, odzwierciedlających atmosferę firmy Pyramid.

ZAWIEDZIONY

PYRAMID CENTRUM ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI - BARDZO NIEUCZCIWA PREZESOWA, NIESŁOWNA I NIESTETY FAŁSZYWA PASKUDNIE - GENERALNIE NIE POLECAM, CHOĆ PIERWSZE WRAŻENIE ROBI BARDZO DOBRE, PO POZNANIU BLIŻEJ WYŁAZI PODŁY CHARAKTER. GENERALNIE, TA FIRMA TO SYF W ZŁOTYM PAPIERKU. NIE POLECAM PO TRZYKROĆ.

Endzi86

Witam, Anno mialas rozmowe,jezeli tak to jak oceniasz wizyte w tej firmie? Zastanawiam sie nad tym pracodawca ale po takich opiniach to chyba nie skorzystam.

Alfons

oj nie lubię jak pracodawca w taki sposób traktuje pracowników.

ania
@Alfons 21.10.2015 00:48

Witam. Możesz napisać coś więcej o atmosferze pracy w tej firmie i ogólnie o tym jak się tam pracuje? Jakie sa zarobki? Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam się czy warto próbować. Pozdrawiam.

jajo

NIE AKCEPTUJĘ TAKICH POSTAW U PRACODAWCY, NIE POLECAM.

Wafelek

Pyramide to firma, której zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Stefania

Pracowałam w Pyramidzie rok i starczy. Widzę, że nie tylko ja pracę tam miałam niesamowicie stresującą, co było zasługą kierownictwa. Ciągłe napięcie, raporty i tłumaczenie dlaczego tak mało zrobiłam danego dnia. Wychodziło na to, że obijamy się 9 godz dziennie (9 bo bardzo często nie wyrabiamy się w 8 godzinach). Nie polecam

Zostaw opinię o Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pyramid Centrum Zarządzania Nieruchomościami Stanisława Wójcik