Lokum Przedsiębiorstwo Usługowe Ryszard Zwierz

Żary

Opinie o Lokum Przedsiębiorstwo Usługowe Ryszard Zwierz

adam

NIKOMU NIE POLECAM współpracy z tą nierzetelną 'firmą'. Kontakt z właścicielem można porównać do wyrywania zębów u pijanego dentysty. Ostrzegam też przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy z tym oszustem. Jest lokalnie wiele innych opcji a z tej warto po prostu zrezygnować i nigdy więcej się nad firmą "LOKUM" nie zastanawiać.

Robotnik

Szef firmy budowlanej legitymujący się jako Ryszard Zwierz jest zwykłym oszustem i chamem. Przestrzegam szczególnie młodych i niedoświadczonych pracowników aby trzymali się od niego z daleka gdyż tacy do wykręcenia są pierwsi w kolejce. Firma odwala fuszerke a mimo to jest(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Lokum Przedsiębiorstwo Usługowe Ryszard Zwierz - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lokum Przedsiębiorstwo Usługowe Ryszard Zwierz