Inter-Ej Elżbieta Laskowska

Opinie o Inter-Ej Elżbieta Laskowska

DG

Dno i wiocha, zero kultury. Czas wykurzyć tych nierobów z ciepłego gniazdka. Kultura osobista i traktowanie jak z filmów Barei.

Lidka

Fatalna obsługa, lokatorzy nie mają szacunku, wręcz przeszkadzają Paniom w tym szemranym biurze. Opryskliwe, leniwe pracownice zbywają Cie i traktują jak zło konieczne i debila, kiedy tylko musisz załatwić najdrobniejszą sprawę. Coś koszmarnego. Niestety, szaraczek lokator,nie ma wpływu na zmiane administratora, kiedy rządzi układ miedzy nim a Prezesem Zarządu - lokatorem na medal.

Elka
@Lidka 28.04.2015 13:06

To zmieńcie Prezesa Zarządu i cały Zarząd. Też myślałam, że w naszym bloku to niemożliwe. Konglomerat Zarząd -Administracja wydawał się wieczny. Byli aroganccy, chamscy, bezczelni, robili co chcieli. Ale kilka osób nie dało im się zastraszyć i w końcu przeforsowali ich zmianę.

Elka

To zacznijcie działać i wywalcie ich na zbity pysk. Da się to zrobić. Kilka nieruchomości już im podziękowało

Andrzej

Dobra kase wyciaga sie przy remontach. Remonty na budynkach robi zawsze zaprzyjazniona firma i to za stawke 2 lub 3 razy wieksza niz inni, wiec zawsze jest czym sie podzielic. Na duzej robocie jest kilkaset tysiecy do wyciagniecia i podzialu.

Zostaw opinię o Inter-Ej Elżbieta Laskowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Ej Elżbieta Laskowska