Anbor Zarządzanie Nieruchomościami Anna Borkowska

Siedlce

Opinie o Anbor Zarządzanie Nieruchomościami Anna Borkowska

rudi

Nieprofesjonalna firma. Zatrzymali się w czasach komunizmu.

Pan

Firma zarządzana ok ale pracownicy chamstwo i buractwo. Zdecydowanie właścicielka ok podejście jej ok. Pracownicy niestety chamy i prostaki szczególnie jeden taki który myśli iż zjadł wszystkie rozumy. Tak ogólnie warta polecenie poza jednym panem pracownikiem

ja

Tam jest całe zbiorowisko chomow ,mieszkancow gburow i prostakow!!!

Król

Właścicielka przemiła sympatyczna znająca się na rzeczy. Co nie można powiedzieć o jej pracownikach w szczególności o zarządcach danych budynków. Zatrzymali się w resorcie jeszcze sto lat temu do tego nie wychowanie nie kulturalni.

Zostaw opinię o Anbor Zarządzanie Nieruchomościami Anna Borkowska - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anbor Zarządzanie Nieruchomościami Anna Borkowska