Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami

„Ja, Mariusz Gołąbek, przepraszam Pana Krzysztofa Dul, że zamieściłem zniesławiające oraz znieważające jego osobę wpisy, na stronie internetowej portalu gowork.pl nie będąc pracownikiem firmy Krzysztof Dul ALIOM AZN i Kancelaria Nieruchomości Dom Sp. z o.o. Wyrażam ubolewanie i żal, że informacje te doprowadziły do naruszenia jej dobrego imienia i czci, jak również podważyły jego wiarygodność i zaufanie na gruncie osobistym i zawodowym. Publicznie zobowiązuję się do zaprzestania wszelkich ataków pod adresem Pana Krzysztofa Dul i jego firm. Podpisano: Mariusz Gołąbek”.

annim Nowy wpis

///

Magda

U nas zarządza ta firma. Wszystko przechodzi przez konto bankowe, nie ma kasy. Zarządca dostarcza jedna - dwie oferty, a ze wspólnoty są jedna - dwie oferty. Wybieramy najbardziej korzystną dla wspólnoty. Zgłoszenia są realizowane, zakres i sposób realizacji oraz cena jest uzgodniony w umowie o konserwację. Dodam że od 10 lat jesteśmy zadowoleni :)

Magda

Najlepiej zapytaj się u źródła, nigdy nie wiesz kto pisze za klawiaturą : czy konkurencja czy ludzie zwindykowani przez administrację!!.

Daniel Nowy wpis

Firma ok. Przerabialiśmy już inne firmy i ta jest konkretna. Ogólnie bez zastrzeżeń.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Aleksander

W naszej Wspólnocie mieliśmy problem z Panią, która zgromadziła pełnomocnictwa 50% i robiła co chciała. Powierzyliśmy zarząd Panu Krzysztofowi, pojawił się i rozwiązał problem. Widzę, ze (usunięte przez administratora) się pojawił.

Weronika

Wspólnota była z problemami po Deweloperze, pierwszy zarządca nie potrafił sobie z nimi poradzić. Deweloper nie uzyskał pozwolenia na użytkowanie i mieliśmy prawną samowolę budowlaną. Pan Krzysztof znalazł Architekta i prawników, którzy poradzili sobie z tym problemem, chociaż na początku wszystkie urzędy odsyłały nas a urzędnicy rozkładali ręce, że się nic nie da zrobić. Jak jest problem na Wspólnocie to polecam tego człowieka, współpracuje z najlepszymi kancelariami i ludźmi, którzy potrafią rozwiązać problemy na nieruchomościach.

janina

U nas przejął walącą się kamienicę, od 5 lat wyremontowana. Żadnych problemów w dostępie, informacje uzyskuje się na każdy temat związany z nieruchomościami. Duża wiedza ale co się dziwić stara licencja. Czynsz nie zmieniane od 5 lat, pomimo podwyżek na rynku.

Daria

Tak duża jest konkurencja w tej branży, że wiele wpisów jest inspirowanych tym bardziej jeśli dobrze sobie radzą ! .

Dobry zarządca, szybko reaguje na problemy. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami - Kraków

• Jak się pracuje w Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami?

Krzysztof Dul Aliom Administrowanie I Zarządzanie Nieruchomościami