Opinie o Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński w Kraków

Marcin J.

Pracowałem tam prawie dwa lata i z sentymentem wspominam te czasy. Bardzo dobra organizacja pracy, poszanowanie i dobre traktowanie pracowników. Bardzo dużo pracy, ale w przyjemnej atmosferze. polecam.

Xmas
@Marcin J.

Smieszne. Wewnatrz firma z bałaganem wszędzie. I trzeba odpierać ataki ze wspólnot bo ciągle są niezadowoleni z powodu bałaganu w firmie. No i kierownictwo dramat.

@Xmas

Prawda

Agnieszka
@Jaga

A to firma się tak zmieniła na gorsze w ciągu tych lat czy skąd te różnice w opiniach? Co wpływa na ten bałagan w firmie?

@Agnieszka

Agnieszka firma jest coraz gorszą w obsłudze. Rozliczenia roczne są z kosmosu. Brak odpowiedzi w kwesti wysokich opłat tylko tłumaczenie głupie że Zima była sroga. Ja w tamtym roku nie zanotowałam jakiś wysokich mrozów. Państwo w tej firmie to chyba w Syberii spędzali Zimę ???? . Wyjechali pewnie w nagrodę. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w trakcie zmiany administratora ???? na szczęście.

@Marcin J.

Pracy mnóstwo a szef chytry najlepiej za najniższą krajową obsługiwać całe miasto i w sumie nieuczciwy dla pracownika. Zero stabilizacji i wyzysk. Rotacja maksymalna nabór non stop a pracuje jeden administrator.

@Xmas

Prawda. Obietnica podwyżki nic nie warta dla nowego administratora. bo szef mija się z prawdą chytrze, stosuje podejście: niech się administrator zmęczy i odejdzie albo strategia zminimalizowania jego wartości i efektywności. Polecam etyczne zarządzanie. Zmęczycie się i wiele się nauczycie jak wspomniałem za najniższa krajową. PODSUMOWUJĄC: Firma zarabia na ilości kosztem jakości, a obwinia się jedynego administratora jak w firmie krzak. Zmarnowany czas zdecydowanie odradzam.

@Arek

Arek, czy naprawdę podpisałeś umowę za najniższą krajową??? Co było powodem, czy był to brak doświadczenia, czy to twoja pierwsza praca?

Marta Nowy wpis
@Jaga

a to nie jest tak przypadkiem, że jak się więcej w mieszkaniu ciepła zużyje to Ciepłownia wystawia wyższe faktury? Sprawdzałaś jakie masz zużycie ciepła w mieszkaniu? Zakręcasz zawory w gfrzejnikach gdy wietrzysz mieszkanie, żeby ciepło nie uciekało?

Marta Nowy wpis
@Marta

Administracja Adnier przez 20 ponad lat zaworów nie założyła i już nie założy bo zrezygnowaliśmy nie dawno z usług Adnier- na szczęście się udało.

Klient Nowy wpis
@Jaga

Wszystko tłumaczą bez sensu, kłamią, kpią z nas i nie traktują swoich obowiązków poważnie.

Klient Nowy wpis

Bajzel nikt nic nie wie, kompletny BRAK WIEDZY o zarządzaniu. Właściciel zapomina niemal o wszystkim, najchętniej by nic nie robił tylko kasę ciągnął i nadskakiwał zarządowi. Lepiej unikać takich firm gdzie remonty to porażka a księgowość opóźniona z terminami.

Grzegorz

Firma działa profesjonalnie. Obsługa miła i rzeczowa. Polecam tą firmę bo dba o mój budynek. Gdy coś się dzieję to można na nich liczyć. Nawet w weekend administrator odebrał telefon i pomógł mi z awarią.

Grzegorz
@Grzegorz

Bo to nieprawda, myliłem się. Jest tam chaos i nikt nic nie wie. Non stop inni administratorzy. Jeden się zmęczy to zatrudnią następnego.

@Grzegorz

To jak to jest, że na początku było tak dobrze jak opisywałeś? Co się popsuło nagle?

@Grzegorz

To prawda. Obsługiwałem wszystkie wspólnoty i jeszcze musiałem wszystkie telefony odbierać nawet za księgowość. Zmarnowane pół roku, sporo paliwa na mój rachunek , nie polecam. Można się poczuć jak legionista za najniższą krajową :) i to po studiach podyplomowych z licencją.

@Arek

Ale, że aż zmarnowane? To na czym konkretnie ta cała obsługa tu polegała, że za legionistę robiłeś?

Tragedia. Kompletny brak podstawowej wiedzy na temat administrowania nieruchomościami.

Franciszek
@Anna

Piszesz z pozycji pracownika czy klienta? Z jakiego źródła dowiedziałaś się o tym biurze nieruchomości i co przekonało Cię by skorzystać z ich usług? Liczę na Twoją odpowiedź!

@Franciszek

Klienta. niestety firmę zastałam w budynku, gdzie kupiłam mieszkanie.

ija

bo to prawda

@ija

Rozumiem, że Tobie niestety też podobna sytuacja się przytrafiła? Jak długo z ich usług korzystałeś czy dalej to musisz robić?

Jest prawdziwa

Prawda

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Ala

Trudnosci w komunikacji z biurem Adnier i lekcewazace podejscie pracownikow do problemu w mieszkaniu. Pomimo zaangazowania z mojej strony w rozwiazanie problemu brak takiej postawy ze strony pracownika Adnier.

Aleksandra
@Ala

Co masz na myśli pisząc "lekceważące podejście"? Zupełnie olewają problem czy udają, że nie olewają? :D

Bo jest prawdziwa

To prawda

Kabanops

Gostki mówią, że składka podniesie się miesięcznie o 30 zł, a potem nagle 120zł. Plus dopłaty wstecz, Boga się nie boją.

Dudu

Remonty zarządzane ta firmą to porażka. Po remoncie balkonów zarządzane firmą adnier balkony nadają się ponownie do remontu to jest marnotrawienie naszych pieniędzy. Znam się na tym ponieważ prowadzę firmę remontową 25 lat .

Franciszek
@Dudu

Jeżeli nie jesteś zadowolony z usługi możesz ją reklamować i starać się o poprawienie wykonanej pracy. Czy próbowałeś skontaktować się z firmą i wyjaśnić zaistniałą sytuację? Napisz proszę jeśli się czegoś dowiesz.

Bobak

brak profesjonalizmu, bałagan

Mark

Przede wszystkim firma jest dramatyczna jeśli chodzi o obsługę wspólnot. To się odbija na pracy tam bo jest bałagan.

tadi

Witam Cie. Jesli chcesz tam pracować to zastanów sie dwa razy, ja akurat słyszałem o tej firmie raczej wiekszosc złych opini. Maja ogólnie bajzel w firmie nikt o niczym nie wie jak do nich dzwonie lub czasami przychodze. Remont w kamienicy której mieszkam a Adnier nia zarzadza, przeciaga sie w nieskonczonosc. A to ze wzgledów formalnych a to znów z braku płynnosci finansowej w danym miesiacu itd. Moze faktycznie gdzieniegdzie sa ludzie zadowoleni z nich ale wątpie w to.

Zostaw merytoryczną opinię o Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński - Kraków

Adnier s.c. Dominik Chytrzyński Michał Chytrzyński
  • Osiedle Centrum A 3