Adnier S.C. Zarządzanie Nieruchomościami Dominik Chytrzyńska Michał Chytrzyński

Kraków

Opinie o Adnier S.C. Zarządzanie Nieruchomościami Dominik Chytrzyńska Michał Chytrzyński

Marcin J.

Pracowałem tam prawie dwa lata i z sentymentem wspominam te czasy. Bardzo dobra organizacja pracy, poszanowanie i dobre traktowanie pracowników. Bardzo dużo pracy, ale w przyjemnej atmosferze. polecam.

tadi

Witam Cie. Jesli chcesz tam pracować to zastanów sie dwa razy, ja akurat słyszałem o tej firmie raczej wiekszosc złych opini. Maja ogólnie bajzel w firmie nikt o niczym nie wie jak do nich dzwonie lub czasami przychodze. Remont w kamienicy której mieszkam a Adnier nia zarzadza, przeciaga sie w nieskonczonosc. A to ze wzgledów formalnych a to znów z braku płynnosci finansowej w danym miesiacu itd. Moze faktycznie gdzieniegdzie sa ludzie zadowoleni z nich ale wątpie w to.

Zostaw opinię o Adnier S.C. Zarządzanie Nieruchomościami Dominik Chytrzyńska Michał Chytrzyński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adnier S.C. Zarządzanie Nieruchomościami Dominik Chytrzyńska Michał Chytrzyński