Best Image Pr Agnieszka Dąbrowska

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Best Image Pr Agnieszka Dąbrowska

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best Image Pr Agnieszka Dąbrowska

Rozczarowany

Na szczęście nie miałem okazji pracować w tej firmie, zaś kilkukrotnie spotkałem się z ich pracownikami podczas spotkań o świadczenie usług. W życiu nie prowadziłem tak żenujących rozmów, w których wmawiano mi, że są specjalistami w sytuacji, gdzie nie znali nawet podstawowych współczynników marketingowych. Pracownicy z bardzo krótkim doświadczeniem (kilku miesięcznym0, bardzo nisko wykwalifikowani i z znikomą wiedzę próbują samodzielnie działać bez wsparcia mentora, przy którym jest szansa się rozwijać.

brak słów

Wszyscy dobrze wiemy, że osób, które pracowały "dość długo" była garstka. WSZYSTKIE co do jednej cieszą się ogromnie, że nie mają z tą firmą i ludźmi nią zarządzającymi już nic współnego. Odradzam tę agencję ! PS. pojęcia o branży to może nie ma osoba, która napisała ten pochwalny post, gdyż w żadnej innej firmie nie spotkałam się z takim traktowaniem swoich pracowników.

Melinda
@brak słów 05.04.2013, 12:58
Wszyscy dobrze wiemy, że osób, które pracowały "dość długo" była garstka. WSZYSTKIE co do jednej cieszą się ogromnie,...

Pracowałam tam jakiś czas i postaram się być obiektywna. Praca w best image może się podobać osobom, które niekoniecznie chcą być specjalistami od pr tylko wyrobnikami pr.praca tam polega wyłącznie na generowaniu publikacji. Jeżeli komuś nie szło to był "mało skuteczny". I dostawał szkolenie: dzwonić i przekonywać dziennikarzy żeby coś napisali. Serio. Czyli takie trochę branie ich na litość.Mi to nie odpowiadało. Teraz nie wiem, firma zmieniła nazwę może teraz praca tam to coś więcej niż proszenie o publikacje.

malibu

a mnie dziwi, ze ten wpis "broniacy" pojawil sie tak szybko po poprzednich. przypadek? nie sadze. po prostu ktos bardzo chce sie wybielic ;))) poprzednie wpisy zostaly usuniete, a chcemy jako byli pracownicy przestrzec innych przed praca w takiej firmie, z takim szefostwem i w takich warunkach.w powyzszych wpisach nie ma ani jednego szkalujacego slowa - nikt nie uzywa wulgaryzmow, wszystko to szczera prawda. ale ta, jak wiadomo, bardzo kole w oczy... :)

E...

Pracowałam w tej firmie dość długo jakiś czas temu. Odeszłam sama gdyż w życiu mi się trochę pozmieniało. Jestem bardzo zdziwiona powyższymi komentarzami. Absolutnie nie zgadzam się z przedstawionymi, szkalującymi opiniami. Owszem pracodawcy są wymagający, ale niestety, w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo. Aby coś osiągnąć trzeba pracować. Jednak jak widać nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą. Ja lubiłam swoją pracę i sprawiała mi przyjemność. Nie odbierałam nigdy wstawienia po sobie talerza do zmywarki, czy podania gościowi kawy, ewentualnie posprzątania na własnym biurku jako mobbing. Cóż być może obecnie pracownicy mają w domu służbę a tym samym problem z opanowaniem tych prostych czynności. Atmosfera zawsze według mnie była w porządku. Z szefostwem miałam dobry kontakt. W każdej kwestii można było się dogadać. Nie żałuję spędzonego w tej firmie dość długiego okresu swojego życia, sporo się nauczyłam i nabrałam doświadczenie w branży. Dziwi mnie, że te wpisy pojawiły się nagle w tym samym czasie? Zresztą jeśli tak tam wam było źle to po co tam pracowałyście? Należało się zwolnić i nie męczyć się w tak fatalnych warunkach. Jesteśmy wolnymi ludźmi nikt nikogo siłą nie zmusza do pracy w danej firmie. Na podstawie powyższych wypowiedzi wydaje mi się, że słabo jeszcze znacie rynek pracy, ale wszystko przed wami. Powodzenia.

nic dodać, nic ująć

Nadmieńmy, że firma nie mieści się obecnie przy ul. Łuckiej, a przy Skwer Wyszyńskiego 5. Gdyby ktoś miał wątpliwości udając się tam do pracy - tak, to właśnie TO Best Image. :) Jeszcze jedna ważna kwestia - firma nie ma poważania w branży ani w mediach, jest wszędzie wyśmiewana, więc w najlepszym razie można sobie zszargać nazwisko.

sawa

btw, dlaczego poprzednie opinie zostały usunięte? możemy to tylko powtórzyć, bo wybacz Drogi Administratorze, ale za wiele dobrego napisać się nie da. Ale spróbuję : kawa była ok i komputery działały spoko. Dobry jeszcze chińczyk na rogu jest więc niech będzie to też jako plus dla agencji za lokalizację:p

sawa

Powtarzać będę z uporem maniaka: nigdy nie idź do firmy gdzie każdy jest nowy lub na stażu. Tak jest w Best Image. Ekipa cała wymieniana średnio co pół roku. Praca polega na akwizycji, jeżdżeniu tramwajami i autobusami z miejsca na miejsce, od redakcji do redakcji i błaganiu dziennikarzy o publikacje "bo mnie zwolnią", "bo mi bardzo zależy"( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Best Image Pr Agnieszka Dąbrowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best Image Pr Agnieszka Dąbrowska