Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Jachranka

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Opinie o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Lener
@Administrator 22.02.2018 16:04

Nikomu nie polecam pracy w hotelu warszawianka w Jachrance. Prezesi traktują cie jak więźnia w (usunięte przez administratora). Jeśli jesteś podpierdalaczem i przytakujesz na wszystko co Ci każą to im sie spodobasz. Jak masz swoje zdanie to opuszczasz (usunięte przez administratora). benefity pozapłacowe? Rabat na basen i gastro, na więcej nie licz. Raz na kwartał histeria prezesowej czyli wywalanie z szafek wszystkiego co sie da.. tak żeby pokazać kto rządzi.

Kalina
@Administrator 22.02.2018 16:04

Warunki zatrudnienia w Hotelu Warszawianka? Rzadko spotykane na obecnym rynku bo w 100% legalne i przejrzyste. Wiesz co i za ile. Wypowiedź Lenera , to mocno subiektywna ocena. Benefity są oczywiście, wszystko zależy w jakim wieku jesteś i co naprawdę Ciebie interesuje. Zniżki są na: basen, siłownię, spa, jedzenie ale też Kiddosa gdy masz w domu awarię i nie ma co zrobić z dzieckiem - warunkiem jest ukończenie przez malucha 4 roku życia.

Nika

A duzo płacą?Mozna rodzinę utrzymać?

Kalina
@Nika 12.09.2017 12:56

Trudne pytanie, zależy o jakim stanowisku myślisz. Faktem jest, że nikt tu nie ma nic przeciwko abyś mógł dorobić jeśli potrzebujesz kasy! Co więcej płacą za każdą przepracowaną godzinę, nie jak u tych za płotem dopiero po 200 godzinie.

Oskar

Bzdura, narzekać można wszędzie!!! Jak chcesz pracować to będzie Ci tam dobrze, fakt wymagają ale trudno by płacili za nic.

bad girl

Oni deceniają tylko zwykłe PŁUGI, które dają się poniżać i traktować jak śmiecie ... Bez urazy, ale wiekszosc osob pracujacych tam trzesie portkami o prace, pochodza z okolicznych miejscowosci i nie poradzilyby sobie nigdzie indziej !

daro

stary gdzie ty pracujesz? chyba gdzieś w kotłowni:)) i masz święty spokój. nieźle cie wciągnęło..... Olewają ludzi wykształconych a co dopiero mówić o uczących się. haha

Zostaw opinię o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. - Jachranka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.