Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Jachranka

Opinie o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Nika

A duzo płacą?Mozna rodzinę utrzymać?

Oskar

Bzdura, narzekać można wszędzie!!! Jak chcesz pracować to będzie Ci tam dobrze, fakt wymagają ale trudno by płacili za nic.

bad girl

Oni deceniają tylko zwykłe PŁUGI, które dają się poniżać i traktować jak śmiecie ... Bez urazy, ale wiekszosc osob pracujacych tam trzesie portkami o prace, pochodza z okolicznych miejscowosci i nie poradzilyby sobie nigdzie indziej !

daro

stary gdzie ty pracujesz? chyba gdzieś w kotłowni:)) i masz święty spokój. nieźle cie wciągnęło..... Olewają ludzi wykształconych a co dopiero mówić o uczących się. haha

Zostaw opinię o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. - Jachranka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.