Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Jachranka

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Administrator

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Lener
@Administrator 22.02.2018 16:04

Nikomu nie polecam pracy w hotelu warszawianka w Jachrance. Prezesi traktują cie jak więźnia w (usunięte przez administratora). Jeśli jesteś podpierdalaczem i przytakujesz na wszystko co Ci każą to im sie spodobasz. Jak masz swoje zdanie to opuszczasz (usunięte przez administratora). benefity pozapłacowe? Rabat na basen i gastro, na więcej nie licz. Raz na kwartał histeria prezesowej czyli wywalanie z szafek wszystkiego co sie da.. tak żeby pokazać kto rządzi.

Nika

A duzo płacą?Mozna rodzinę utrzymać?

Oskar

Bzdura, narzekać można wszędzie!!! Jak chcesz pracować to będzie Ci tam dobrze, fakt wymagają ale trudno by płacili za nic.

bad girl

Oni deceniają tylko zwykłe PŁUGI, które dają się poniżać i traktować jak śmiecie ... Bez urazy, ale wiekszosc osob pracujacych tam trzesie portkami o prace, pochodza z okolicznych miejscowosci i nie poradzilyby sobie nigdzie indziej !

daro

stary gdzie ty pracujesz? chyba gdzieś w kotłowni:)) i masz święty spokój. nieźle cie wciągnęło..... Olewają ludzi wykształconych a co dopiero mówić o uczących się. haha

Zostaw opinię o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. - Jachranka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.