Opinie o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. w Jachranka

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.
0 0 9 5 1
Administrator Nowy wpis

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

TakNie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Lener Nowy wpis
@Administrator

Nikomu nie polecam pracy w hotelu warszawianka w Jachrance. Prezesi traktują cie jak więźnia w (usunięte przez administratora). Jeśli jesteś podpierdalaczem i przytakujesz na wszystko co Ci każą to im sie spodobasz. Jak masz swoje zdanie to opuszczasz (usunięte przez administratora). benefity pozapłacowe? Rabat na basen i gastro, na więcej nie licz. Raz na kwartał histeria prezesowej czyli wywalanie z szafek wszystkiego co sie da.. tak żeby pokazać kto rządzi.

Kalina Nowy wpis
@Administrator

Warunki zatrudnienia w Hotelu Warszawianka? Rzadko spotykane na obecnym rynku bo w 100% legalne i przejrzyste. Wiesz co i za ile. Wypowiedź Lenera , to mocno subiektywna ocena. Benefity są oczywiście, wszystko zależy w jakim wieku jesteś i co naprawdę Ciebie interesuje. Zniżki są na: basen, siłownię, spa, jedzenie ale też Kiddosa gdy masz w domu awarię i nie ma co zrobić z dzieckiem - warunkiem jest ukończenie przez malucha 4 roku życia.

Nika

A duzo płacą?Mozna rodzinę utrzymać?

Kalina Nowy wpis
@Nika

Trudne pytanie, zależy o jakim stanowisku myślisz. Faktem jest, że nikt tu nie ma nic przeciwko abyś mógł dorobić jeśli potrzebujesz kasy! Co więcej płacą za każdą przepracowaną godzinę, nie jak u tych za płotem dopiero po 200 godzinie.

Oskar

Bzdura, narzekać można wszędzie!!! Jak chcesz pracować to będzie Ci tam dobrze, fakt wymagają ale trudno by płacili za nic.

Tak1Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
bad girl

Oni deceniają tylko zwykłe PŁUGI, które dają się poniżać i traktować jak śmiecie ... Bez urazy, ale wiekszosc osob pracujacych tam trzesie portkami o prace, pochodza z okolicznych miejscowosci i nie poradzilyby sobie nigdzie indziej !

Tak5Nie

daro

stary gdzie ty pracujesz? chyba gdzieś w kotłowni:)) i masz święty spokój. nieźle cie wciągnęło..... Olewają ludzi wykształconych a co dopiero mówić o uczących się. haha

Zostaw opinię o Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. - Jachranka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.