Datecs-Polska Sp. z o.o.

Datecs-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Datecs-Polska Sp. z o.o.

Pomorzanin

Firma niestety nie stawia na ludzi i ich nie ceni. Pracownicy są szpiegowani, podsłuchiwani, pozbawiani premii pod byle pretekstem, dręczeni e-mailami z pogróżkami, szefostwo uprawia wobec pracowników chamską politykę a wszystko to w białych rękawiczkach. Co innego ustalasz na rozmowie kwalifikacyjnej z przełożonym a w praktyce co innego . Takiego dziadostwa dawno nie widziałem. Odradzam pracę w tej firmie, szkoda czasu i zdrowia, no chyba że ktoś lubi pracę w "psychiatryku". Długo nie da się tam pracować. Zapomnieli chyba przysłowia , że z niewolnika nie ma pracownika !

Znasz firmę Datecs-Polska Sp. z o.o. i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Datecs-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Datecs-Polska Sp. z o.o.