Proma Sp. z o.o. Polskie Centrum Informacji

Wodzisław śląski

Opinie o Proma Sp. z o.o. Polskie Centrum Informacji

Doti

Firma jak najbardziej zasługuje na to, żeby ją polecić jako kandydatkę na pierwsze miejsce pracy. Cudowna atmosfera, kompetentni zarządzający... Rozwija wiele umiejętności, które przydają się w kolejnych etapach kariery zawodowej. Szczerze polecam, sama pracowałam na stanowisku sekretarki. Dzisiaj pracuję w innym zakładzie pracy, na odpowiedzialnym stanowisku i wspominam z ogromną sympatia czas spędzony z zespołem pracowniczym i przełożonymi firmy PROMA.

Czy firma Proma Sp. z o.o. Polskie Centrum Informacji to dobry kandydat na pierwszego pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Proma Sp. z o.o. Polskie Centrum Informacji - Wodzisław śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proma Sp. z o.o. Polskie Centrum Informacji