Poważna Firma Damian Stawowy

Krotoszyn

Opinie o Poważna Firma Damian Stawowy

GP

Damian odezwij się do mnie jak to przeczytasz. Nie mogę Cię zlokalizować. Musimy porozmawiać, pracujesz jeszcze w Coladzie? Szymon, Wrocław - będziesz wiedział, kontakt masz.

slaskiklient

polecam place zabaw kupione u Pana Damiana który handluje marką Magic Nets z Wrocławia. I Obsługa firmy Pana Damiana i serwis Magic Nets stoją ja najwyzszym poziomie. Można się dogadać, pomagają w projektowaniu, produkt jest bardzo dobrej jakości i już od 4 lat mimo że po gwarancji to z piramidą nic się nie dzieje.

Zostaw opinię o Poważna Firma Damian Stawowy - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poważna Firma Damian Stawowy