Geohard Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Geohard Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.

To Ja

Witam wszystkich uczciwie pracujących geodetów. Prezes się zmienił , polityka firmy też. Nowa wizja pracy z ludźmi na zasadzie wynagradzania ich za konkretny wkład pracy i zaangażowanie w rozwój firmy bez względu na osobiste stosunki z Kierownictwem firmy !!! Wszyskich chętnych do tworzenia zgranego zespołu dążącego do osiągnięcia SUKCESU oraz tych , którzy w inny sposób zechcą i mogą pomóc w rozwoju naszej firmy serdecznie zapraszam do współpracy. Obecny Prezes Zarządu.

Geodeta

Ogólnie dziwne układy szefa z kierownictwem, na porządku dziennym. Osobiste animozje dyrektora technicznego wpływają na ocenę pracownika. Do tego odnosi się wrażenie że część pracowników nie musi pracować bo żyją w dobrych relacjach z dyrektorem technicznym. Nepotyzm i kolesiostwo.

sympatyk

ważniak Przestrzeń dla rodziny to zwykły szczur i kanalia pilnująca swoich interesów. gdyby mógł to wlazłby do Przestrzeń dla rodziny swojemu pryncypałowi. po trupach do celu, żeby tylko pokazać swoją ważność. zdecydowanie odradzam, jako były pracownik

ciekawski
@sympatyk 25.03.2012, 10:19

Wpis nie jest zgodny z regulaminem. Ten co pisał tą opinię to chyba wyjątkowy leń, który chciał naciągnąć Szefa i wydoić kasę. Zapraszam do Firmy ambitnych LUDZI !!!

lelesfor

ta opinia to jakiś żart. Dużo płacą? rozwijająca się firma ? ciekawi ludzie - że niby ważniak Przestrzeń dla rodziny ??? OPINIA NIEPRAWDZIWA - szczerze odradzam

Zostaw opinię o Geohard Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geohard Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.