K&K Geomap S.C. Mieczysław Kapustka Piotr Kubisztal

Dębica

Opinie o K&K Geomap S.C. Mieczysław Kapustka Piotr Kubisztal

elka

a u Pana(usunięte przez administratora)pracowal ktos? jak atmosfera w pracy?

inż

dzień wolny od pracy wg p. M.K. nie istnieje. Praca po kilkanaście godzin dziennie to norma również w święta. Opóźnienia w wypłatach po kilka miesięcy. Brak szacunku dla ludzi ze strony kierownicta nie tylko względem własnych pracowników. Porażka. Szkoda tracić czas na tę firmę

pr

nic się na lepsze nie zmieniło po odejściu p.(usunięte przez administratora) a wręcz jest jeszcze gorzej!!!! NIE POLECAM!!!! GORĄCO ODMAWIAM

aaa

pk111
@aaa 30.09.2013 01:19
firma nie cieszy się dobrą opinią. podobno straszna rotacja pracowników i problemy z wynagrodzeniem. to prawda?...

firma pod wskazaną nazwą nie istnieje od dobrych 2 lat nie ma tam p.Piotra Kubisztala, który nie jest już współwłaścicielem więc opinie dodał ktoś nie znający realiów

Zostaw opinię o K&K Geomap S.C. Mieczysław Kapustka Piotr Kubisztal - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&K Geomap S.C. Mieczysław Kapustka Piotr Kubisztal