Opinie o Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk w Szczecinek

Allshop Nowy wpis

Dobrze że zlikwidowali tą złodziejską spółkę.

Wojtek Nowy wpis

Jakie firma ma plany na ten rok? Może będą otwierane nowe miejsca pracy?

bonkii

teraz chyba już zamykaja te kulejaca firme, sam w niej pracowalem jako geodeta i powiem szczrze ze nigdy tam nie bylo dobrze, było wręcz odwrotnie. jesli mialbym ja ocenic to współpraca z szefami nie jest na wysokim pozimiomie ze względu na brak szacunku z ich stroy, pomiatają pracownikami. Ci co tam teraz zostali a jest ich garstka [usunięte przez moderatora] zgadza sie na glodowe racje lub strzepy jakie rzuca im C i M. pozdrawiam.

geodeta Nowy wpis
@bonkii

z taką gramatyką to napewno nie jesteś geodetą

Mikolaj Nowy wpis

Szczerze w stu procentach moge polecic ta firme!moze czas oczekiwania jest troche dlugi ale napewno ze wzgledu na nadmar pracy i pelen profesionalizm!studnia wykopana w 5h a nie siedzenie po kilka dni, brak ukrytych kosztow i naprawde swietna cena!!serdecznie polecam i jeszcze raz dziekuje Panie Wojciechu!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Starszy referent
Szczecinek
Służba Cywilna
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
Szczecinek
JWW INVEST S.A.
wit

teraz nie da się zarobić bo pracownicy naciągali koszty tak, że firma kuleje, naciągali na delegacje, dopisują kilometry jeżdząc własnymi autami, itp.

dimek

Ale zarobić się w tej firmie nie da, tyle tylko ze fuchy można trzepać

haha

Największą?? a ile osób tam aktualnie pracuje.... 5 czy 6? nauczyc... hahaha naściemniać!

geodeta

GEOSYSTEM jest największą firmą geodezyjną pomiędzy Gdańskiem,Poznaniem i Szczecinem.Sytuacja ekonomiczna jest taka jak na całym rynku geodezyjnym , ale pracując tam można się bardzo wiele nauczyć gdyż firma ta wykonuje duże opracowania w różnym asortymęcie , których nie są w stanie podjąć się inne firmy z regionu.

woop

ale ktoś napisał, nie jest tak źle, najlepsza firma w mieście, wiadomo to geodezja!polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk - Szczecinek

Geosystem sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk
  • Koszalińska 89