Geosystem Sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk

Szczecinek

Opinie o Geosystem Sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk

Mikolaj

Szczerze w stu procentach moge polecic ta firme!moze czas oczekiwania jest troche dlugi ale napewno ze wzgledu na nadmar pracy i pelen profesionalizm!studnia wykopana w 5h a nie siedzenie po kilka dni, brak ukrytych kosztow i naprawde swietna cena!!serdecznie polecam i jeszcze raz dziekuje Panie Wojciechu!!!

bonkii

teraz chyba już zamykaja te kulejaca firme, sam w niej pracowalem jako geodeta i powiem szczrze ze nigdy tam nie bylo dobrze, było wręcz odwrotnie. jesli mialbym ja ocenic to współpraca z szefami nie jest na wysokim pozimiomie ze względu na brak szacunku z ich stroy, pomiatają pracownikami. Ci co tam teraz zostali a jest ich garstka [usunięte przez moderatora] zgadza sie na glodowe racje lub strzepy jakie rzuca im C i M. pozdrawiam.

wit

teraz nie da się zarobić bo pracownicy naciągali koszty tak, że firma kuleje, naciągali na delegacje, dopisują kilometry jeżdząc własnymi autami, itp.

dimek

Ale zarobić się w tej firmie nie da, tyle tylko ze fuchy można trzepać

haha

Największą?? a ile osób tam aktualnie pracuje.... 5 czy 6? nauczyc... hahaha naściemniać!

geodeta

GEOSYSTEM jest największą firmą geodezyjną pomiędzy Gdańskiem,Poznaniem i Szczecinem.Sytuacja ekonomiczna jest taka jak na całym rynku geodezyjnym , ale pracując tam można się bardzo wiele nauczyć gdyż firma ta wykonuje duże opracowania w różnym asortymęcie , których nie są w stanie podjąć się inne firmy z regionu.

woop

ale ktoś napisał, nie jest tak źle, najlepsza firma w mieście, wiadomo to geodezja!polecam

Zostaw opinię o Geosystem Sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geosystem Sp.j. Jerzy Cieszko Jerzy Martyniuk