Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne

Skawina

Opinie o Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne

SziderMan

Jeśli szukasz pracy od rana do wieczora, bez perspektyw i za śmieszne pieniądze to trafiłeś świetnie. Już dziś wyślij CV do Geoprzemu :)

Jan
@SziderMan 29.06.2015 21:49

Z perspektywy zleceniodawcy to optymistyczna wiadomość - firma tania i pracowita :)

stary pracownik

Na początku roku 2013 może rzeczywiście było jak pisze przedmówca, jednak od pewnego czasu firma zjeżdża po równi pochyłej w dół. Nie ma poszanowania pracownika, pensje zamiast rosnąć najpierw stały na takim samym poziomi a teraz maleją. Na dodatek kłopoty z płatnościami, zawsze wypłata była ostatniego dnia miesiąca. Jest już 6ty a nikt nie dostał pieniędzy za poprzedni miesiąc. Ostatnio firma kupiła trochę sprzętu ale nadal nie ma rewelacji. Komunikacja z szefostwem jest tragiczna. Dodzwonienie się do Skawiny graniczy z cudem. Wszystko to rzutuje na atmosferę w pracy. Ludzie powoli zaczynają szukać innej pracy. Panuje powszechna opinia, że to jest celowe zagranie aby starzy pracownicy sami się pozwalniali a na ich miejsce poprzyjmować studentów na śmieciówki. Diety w delegacji nie są płacone, wyżywienie we własnym zakresie, dojazdy na szczęście jeszcze zapewnia firma.

inny pracownik

Pracodawca dobry, rzetelny, szefostwo wie co to ciężka praca i potrafi to docenić. Na zarobki nie narzeka się raczej, :) zawsze mogłyby być wyższe, bardziej na nowych pracowników, których tempo i zaangażowanie odbiega od przyjętych norm. Może stąd to niezadowolenie u pracownika powyżej.

Zostaw opinię o Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne