Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne

Opinie o Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne?

AFG

Ciężko zgodzić się z tymi komentarzami. Na moim kontrakcje atmosfera jest świetna, pieniądze są dobre, wszystko na umowie. Nowy sprzęt, dostęp do programów, auta ok. Co do tematu premii. Trzeba zrobić więcej, był cięższy miesiąc czy też wykazało się czymkolwiek to jest i premia. Ogólnie to polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Szukasz pracy?

Jakim pracodawcą jest Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

podkarpackie_mocne_
@Administrator 24.02.2018 16:22

Wszystko zależy na jaki kontrakt i jakiego kierownika trafisz, loteria. Są przypadki że premie są regularne i odczuwalne a w innym przypadku przez cały okres kontraktu nie dostaniesz premii lub będzie ona śmieszna. "Pozapłacowy benefit" to na pewno będzie ...wysłanie na delegację w nagrodę na drugi koniec Polski.

SziderMan

Jeśli szukasz pracy od rana do wieczora, bez perspektyw i za śmieszne pieniądze to trafiłeś świetnie. Już dziś wyślij CV do Geoprzemu :)

Jan
@SziderMan 29.06.2015 21:49

Z perspektywy zleceniodawcy to optymistyczna wiadomość - firma tania i pracowita :)

stary pracownik

Na początku roku 2013 może rzeczywiście było jak pisze przedmówca, jednak od pewnego czasu firma zjeżdża po równi pochyłej w dół. Nie ma poszanowania pracownika, pensje zamiast rosnąć najpierw stały na takim samym poziomi a teraz maleją. Na dodatek kłopoty z płatnościami, zawsze wypłata była ostatniego dnia miesiąca. Jest już 6ty a nikt nie dostał pieniędzy za poprzedni miesiąc. Ostatnio firma kupiła trochę sprzętu ale nadal nie ma rewelacji. Komunikacja z szefostwem jest tragiczna. Dodzwonienie się do Skawiny graniczy z cudem. Wszystko to rzutuje na atmosferę w pracy. Ludzie powoli zaczynają szukać innej pracy. Panuje powszechna opinia, że to jest celowe zagranie aby starzy pracownicy sami się pozwalniali a na ich miejsce poprzyjmować studentów na śmieciówki. Diety w delegacji nie są płacone, wyżywienie we własnym zakresie, dojazdy na szczęście jeszcze zapewnia firma.

inny pracownik

Pracodawca dobry, rzetelny, szefostwo wie co to ciężka praca i potrafi to docenić. Na zarobki nie narzeka się raczej, :) zawsze mogłyby być wyższe, bardziej na nowych pracowników, których tempo i zaangażowanie odbiega od przyjętych norm. Może stąd to niezadowolenie u pracownika powyżej.

Zostaw opinię o Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne - Skawina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geoprzem Sp.j. Przedsiębiorstwo Geodezyjne