Gp Services Sp. z o.o.

Adres: Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice

NIP: 9542563224 KRS: 0000263273

Gp Services Sp. z o.o.

Opinie o Gp Services Sp. z o.o.

Wiesz coś na temat firmy Gp Services Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Gp Services Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gp Services Sp. z o.o.