Przetwórstwo Mięsa Zychowicz

Daleszyce

Opinie o Przetwórstwo Mięsa Zychowicz

Roman

Do firmy nic nie mam osobiście ale do ludzi którzy są tam zatrudniani to i owszem. 10 listopada , na ulicy Paderewskiego w Radomiu zakupiłem kawałek starej obślizgłej kiełbasy o czym zorientowałem się dopiero w domu. Postanowiłem więc ją zwrócić. Pani która jest tam chyba kierownikiem wykrzyczała mi w sklepie pełnym ludzi iż mam sobie lodówkę umyć jak mi ta kiełbasa śmierdzi. SZOK! Sklep na poziomie a zatrudniają takich ludzi bez kultury osobistej. Jestem zniesmaczony i rozczarowany . Całą rodziną rezygnujemy z usług przez takich ludzi.

Edyta

Oooo...usunięto moje posty... Gdybym chciała opisałabym moje spotkanie z p. Zychowicz i powód dlaczego do niego doszło. Tylko jaki to ma sens? Kłamstwa i szopka. Nie jestem pracownikiem tej firmy i nigdy nie byłam.

Ivaaa Queen

Porażka! Omijajcie z daleka! Za taka slaba wypłate musisz słuchac wielkich madrosci koordynatorek ktore tak naprawde bardziej by sie widel nadawały niz do pracy z ludzmi!Jedna koordynatorka- bo maz technolog, druga- bo sie wcisnela do rodziny na sile itp. W szczegolnosci nalezy uwazac na kochana Pania Danusie!Zandarm w spodnicy, tylko linijki jej brakowało zeby bic po rekach. Zero poszanowania, kasa porazka, ogolnie najgorsza praca jaka tylko moze byc!uciekajcie poki mozecie!

margerita

wędliny pod psem nie polecam slone nie doprawione smalec do smażenia smierdzacy obsluga w kauflandzie dot,jednej pani okropna niemowie już o garmażerce czyli daniach na tackach nie chciałabym ich za darmo A co do koordynatorek to szkoda slow puste nic nie wiedzące a udajce madre wszystko wiedzące a sa głupsze niż osoby po podstawówce no ale coz przecież Zychowiczowa to np., ciotka lub stryjenka Może lepiej byłoby wziasc kogos z zewnątrz kogos wykształconego Ao wynagrodzeniu to lepiej nie mowic Nie wroze im nic dobreo jest tyle konkurencji Przeciez już się dorobili może im starczy nic na sil;e

Alicja

@Edyta nie jestem pracownikiem firmy Przetwórstwo Mięsa Zychowicz. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie. Czy ktoś podzieli się swoją opinią o pracy w Przetwórstwo Mięsa Zychowicz?

Edyta

Czytasz opinie to powinnaś wyciągnąć wnioski. Chyba jesteś jedną z wielu zarządzających w tej firmie.

Alicja

@Gieniu1989 czemu nie polecasz? Skoro Ci się nie podoba to czemu tak długo pracujesz w Przetwórstwo Mięsa Zychowicz? Właśnie poszukują w Bósko Zdrój do pracy jako Sprzedawca. Napisali w ofercie, że można liczyć na dobre zarobki, miłą atmosferę, możliwość awansu zawodowego. Ktoś składa cv?

@Alicja 28.08.2017 13:50

"BUSKO" piszemy tak

@Alicja 28.08.2017 13:50

Gieniu być może pracuje tam tak długo, bo się po prostu zasiedział, bo może ma blisko do pracy, bo może pospacerować po zakładzie, może np.dzwonić w trakcie pracy, robić zdjęcia koleżankom i kolegom, Gieniu, np.pójdzie do pracy w sobotę, troszkę poudaje, ze pracuje i pieniażki od ręki wpadną, A może Gieniowi odpowiada miła, rodzinnA atmosfera,każdy z każdym jest BARDZO zżyty, jeden drugiemu pomaga, może Gieniu nie jest aż tak dobrym fachowcem (tutaj mogę się mylić,bo przecież nie znam Gienia). Może Gieniu w miedzyczasie sobie czegoś szuka. Droga Alicjo, jest mnóstwo powodów dla których Gieniu, Heniu, Baśka czy Maryśka tam pracuje, Ty lepiej skup się na ortografii. Pozdrawiam

Edyta

Ktoś kto chce pracować i zarabiać to NIE TA FIRMA, ale ktoś kto lubi pochodzić po zakładzie, pracować za innych to miejsce dla takich osób odpowiednie.

Alicja

Zapoznaliście się już z ofertą firmy? Jeżeli nie, to zachęcam do lektury http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,212980,0,0,oferta

Kama0123

Przeczytałam właśnie przebieg rekrutacji na stanowisko sprzedawcy w tej firmie. "Koordynatorka stwierdziła że za młoda..."itd. Haha! Pani koordynator przestraszyła się być może ze młodsza i ładniejsza od niej? Młoda to pewnie ma swoje zdanie i nie omieszka go zapewne wyrazić. A nie lubią zbyt inteligentnych ludzi w tej firmie. A może miała zbyt delikatny makijaż bo większość pań za ladą uZychowiczA jest tak mocno umalowana, ze człowieka odrzuca od zakupów. Kobietki na zakład również przychodzą tak wymalowane ze aż kapie prosto w te mięsa wędliny

StaryPracownik

Powiem tak, nie polecam pracy. Z kilku powodów: obiecują premię i możliwość awansu-- premia to maksymalnie 200 zł na rękę i ciężko się trzeba na to napracować, a o awansie to wgl można zapomnieć, cztery lata już pracuję i nic. Sklep otwarty do 18, a później sprzątamy często nawet do 19 i to za free bo nie ma możliwości dopisania czasu pracy. Ponadto jesteśmy przenoszeni ze sklepu na sklep, co w znacznym stopniu dezorganizuje nasze prywatne plany. W pracy non stop trzeba ''gadać'' i namawiać klientów na dodatkowe produkty oczywiście w pierwszej kolejności te najdroższe, przez co ludzie się denerwują. Są sztywne standardy obsługi klienta. Ale co może sprzedawca, jak mu przyjdzie tajemniczy klient i oceni obsługę kogoś innego i można się pożegnać z połową premii. A przychodzi co miesiąc, więc na każdym kroku się trzeba pilnować.

Kama0123

A ktoś kto posiada wiedzę, wykształcenie, doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje nie pracuje w tego typu firmach. Nawet rzeźnicy mający fach w ręku uciekają tam gdzie w firmie jest więcej fachowców, m.in. za granicę do rzeźni. Uwierz mi, tak jest.

Kama0123

No tak, do czyszczenia jelit czy obierania swinskich głów badź do plotkowania to faktycznie kwalifikacji mieć nie trzeba. Są I takie osoby np na rozbiorze, które nie rozróżniają gatunków mięs. HahahA! O ile mi wiadomo w takim zakładzie jest nie tylko produkcja. A moja wypowiedź z 10.10.2016 dotyczyła NIE pracy na produkcji A tzw. pracowników biurowych, tych jak napisałeś na "wyzszych stanowiskach".

Kama0123

@asd..naprawdę nie trzeba? To nie macie wykwalifikowanych ludzi jak zachwalała jednA z waszych menagerek? Akurat na palcach jednej ręki mogę policzyć ci fachowców, w tej firmie. I uwierz mi, ze nie są to osoby ani z rodziny ani z polecenia..

Kama0123

@edf...A jakie wymagania trzeba spełniać żeby dostać się na stanowisko PRAWA RĘKA SZEFA? I co należy do obowiązków PRAWEJ RĘKI

Kama0123

Najgorsze są takie właśnie co pokonczyly "wiejskie szkoły". Idzie pracować do wiejskiej firmy bo wiadomo,po pierwsze mieszka niedaleko, na bilet zaoszczędzi, poza tym pracują tam ciotka, kuzynka, szwagier, a nawet połowa wsi itP, a po drugie kto ją przyjmie jak ona tak naprawdę wiedzy szczególnie nie posiada. Więc siłą rzeczy ona specjalistką jest bo większość rodziny pracuje w danej firmie, A już nie daj Boże właściel firmy to rodzina! Nie szkodzi ze praca wybłagana, wypłakana, ale załatwiana i ona ma najwięcej do powiedzenia. Ulubionym powiedzeniem takiej specjalistki jest "NIE PODOBA CI SIE TO DO SZEFA!" Temat rzeka. Oczywiście nie wrzuca się wszystkich do jednego worka.

Niezadowolony

NAJGORSZA OBSŁUGA ---- sklep "NA STOKU" NIE ZAPRASZAM !!! Mega nieuprzejme Panie.

Kama0123

nick- Ty rozumiesz? Mobbing jest rodzajem terroru psychicznego. Osoba (bądź grupka osób)mobbingujaca ma zazwyczaj BARDZO niska samoocenę, bo to ona powoduje że poniza innych. Osoba mobbingowana zazwyczaj ma wyższy poziom intelektualny, jest bardziej kompetentną itd. Zazwyczaj dzieje się tak wtedy,kiedy jest to Nowy pracownik, a pozostali już pracujący najnormalniej czują zagrożenie. Są też osoby którym poniżanie innych sprawia przyjemnosc i w ten sposób sie dowartosciowuja. I nie pisz że jest to tylko modne określenie.

Kama0123

Obecnie na rynku jest zbyt duża konkurencja firm rzeźniczo-wędliniarskich, a niestety czasy Zychowicza już minęły, ratują się garmażerką. I jakimiś wędliniarskimi nejadalnymi cudami. Do Pracowni- wywyższanie się haha jak najbardziej, zwłaszcza prostakow z wykształceniem podstawowym

Pracowni

Nie polecam pracy w tej firmie.zarobki najnizsza krajowa,sprzeciw kierownikow co do premi dla innych np nowych pracowników.zostawanie po pracy.mobing wobec nowych osob wywyrzszanie sie oj duzo by pisac.koorynatora nic nie obchodzi co sie dzieje wsrod pracownikow wpadnie na 5min a pisze ze 2godz byl porażka!!!! Proszenie sie o urlop.Non stop przenoszenie na rożne sklepy brak słów :-(Nie polecam!!!!!!!

Ktos1000

Niech przeszkolą pracowników zarówno tych fizycznych jak i co niektóre osoby w biurze. Od dłuższego czasu próbuję załatwić pewną sprawę z panią w biurze i nie mogę się z nią dogadać. Ja o bułce Pani o kopiejce

Ja

Pracuję bo jak większość - muszę , ale nie polecam . Do "mika" o jakich "super premiach" piszesz , może o tych za nadgodziny?

wiesio

ciekawe kto jest administratorem forum pewnie ktoś z szefostwa dlatego posty są usuwane, przynajmniej wiecie co pracownicy myślą pozdrawiam

blabla

Wędliny jak i mięso są bardzo dobre, jeśli mają biały nalot to wina sprzedawcy za dużo zamawia i nie schodzi , a póżnjei to wisi i wisi...

kasia

Pracuje u (usunięte przez administratora)od roku i pracy bym nie zmieniła nie wiem skąd tyle negatywnych ocen nie robię nadgodzin a jeśli nawet kilka mi wpadnie to mam za nie płacone i owszem jest najniższa krajowa ale ktoś zapomniał dodać ze co miesiąc jest też nie mała premia gdzie teraz jest to rzadkość jeśli chodzi o inne firmy

foka

Biały nalot niekoniecznie jest czyś złym (nie mówię o pleśni) , może to być np. tłuszcz lub sól .

Po pierwsze to nie oni pracują tylko ludzie na nich. A jak chce Ci sie brać kredyt z banku to banki czekają na Ciebie. Podejrzewam, że nie wiesz co mówisz i nie jesteś ich pracownikiem bo Twoja opinia byłaby zupełnie inna.

Bierz kredyty. Banki czekają na Ciebie.

Załóż własną firmę "Jeżeli ich praca cię w oczy kole" Daj zatrudnienie tylu ludziom. Pracuj dzień i noc, świątek piątek i niedziela.

decydowany

ja bym moze i tutaj poszedl do pracy ale moglibyscie cos napisac o zarobkach konkretnie, bo jest to cos przez co rzucilem poprzednia prace. az depresji mozna si zarobic jak nie starcza na normalne zycie.... no widzicie tak wszyscy narzekaja ale co po tym nazekaniu jak nie ma i tak dobrej pracy :(

ktos

nie polecam z wlasnego doswiadczenia ale mozna sie przekonac na wlasnej skorze

nowa

Jesli liczycie na dobre zarobki to uwazajcie zeby sie nie przeliczyc (usunięte przez administratora) O atmosferze tez lepiej nie pisac. Powodzenia

Maciej

wifonek, tez mnie to interesuje, ale pewnie jest, bo tak jest zapisane w kodeksie pracy, zalezy jeszcze, czy w Zychowicz pracuje się tez w weekendy, ale to poczekajmy aż ktos napisze.

Zostaw opinię o Przetwórstwo Mięsa Zychowicz - Daleszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórstwo Mięsa Zychowicz