Ruch S.A. Oddział Dolnośląski

Wrocław, ul. Hubska 8 /16

Ruch S.A. Oddział Dolnośląski

Opinie o Ruch S.A. Oddział Dolnośląski

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Ruch S.A. Oddział Dolnośląski, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

miśka
@admin 15.11.2015 22:13

Witam wszystkich. zawiodłam sie na Ruch nie powiedziano mi wszystkiego chodzi migłównie o zegary na nowych umowach. Okłamano mnie że na nowych umowach wychodzi się lepiej niestetyto nie prawd, przekonałam się o tym jak zabrano mi pierwszą premię. Zegarach, które na początku po 2 miesiącach od otwarcia kiosku dali mi do wyrobienia 26tyś obrotu sprzedaży na cały asortyment. Bez problemu wyrabiam 26 tyś a oni podnoszą zegar w następnym miesiącu o 5tyś czyli trzeba zrobić już 31tyś obrotu sprzedaży na cały asortyment niestety nie wyrobiłam 31tyś więc zabrali mi premię, a mimo to ze nie wyrobiłam 31tyś oni i tak w następnym miesiacu znowu o 5tyś czyli trzeba zrobić już 36tyś obrotu sprzedaży na cały asortyment i co znowu nie mam szans na wyrobienie 36tyś obrotu i znowu bez premii. I tak w kółko podnoszą te zegary aby zabierać premię ale to nie wszystko.Gdy tylko się zorientowałam że mnie oszukano wypowiedziałam umowę ajencyjną z zachowaniem 3-miesięcznego wypowiedzenia. Niestety zachorowałam bardzo poważnie i musiałam pujśc na L4 a już mam niewiele do końca wypowiedzenia umowy ajencyjnej. Teraz gdy zachorowałam i wiem że nie będę w stanie wrócić do końca wypowiedzenia umowy jest mi przykro że jestem traktowana jak ktoś zły kto nie chce celowo pracować, mimo iż niejednokrotnie wcześniej przychodziłam chora

Zostaw opinię o Ruch S.A. Oddział Dolnośląski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch S.A. Oddział Dolnośląski