Opinie o Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka w Wrocław

Meredith Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą i jej właścicielem. Paweł Lipka kontaktuje się wyłącznie na początku, przedstawia tysiące pomysłów i wizji, po czym gdy dochodzi do ich realizacji, to kontakt się urywa. Jest mistrzem zwodzenia i przeciągania tematu do granic możliwości. Czytając opinie wiem, że projektów nie robi sam, tylko je zleca, jednakże czas realizacji czegokolwiek to średnio 3-4 miesiące. Do tego dochodzą zaległości finansowe, które rosną z każdym miesiącem 'współpracy' z tym panem. Podejrzewam, że naciągnął wiele więcej firm, ale gdyby ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości, to nie warto wchodzić z nim w żaden deal.

Iwo Nowy wpis

Niepokojące są tu zamieszczone informacje. Miałem zamiar aplikować, ale teraz nie wiem.

Daniel

Nie Polecam współpracy z Action Heroes Odradzam jako Grafik współpracujący z Pawłem Lipka. Współpraca bardzo trudna, o rzeczy potrzebne do zlecenia nie da się doprosić a po wykonaniu zlecenia p. Paweł Lipka NIE ZAPŁACIŁ. Po 3 latach od wykonania pracy zaproponował spłatę w ratach po 100 zł i nawet tego nie płaci, tak jak obiecuje. Odradzam wszelki kontakt z p. Lipką i jego firmami, zwłaszcza firmą: Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka NIP: 8991337324 Regon: 22170452

Artur Nowy wpis
@Daniel

Chętnie zlecę wyprodukowanie krótkich filmów reklamowych 3D. Jeżeli jest ktoś chętny zapraszam do współpracy (usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis

Czy praca ta skierowana jest dla studentów ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Social Media Specialist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
nie bądź frajerem

Podobnie jak poprzednicy: zlecenie od Pawła Lipki, dobry kontakt do czasu oddania pracy i momentu kiedy trzeba się rozliczyć. Połowę kasy dostałem jakoś miesiąc - dwa po zakończeniu zlecenia, drugą połowę miałem dostać w ciągu kolejnego miesiąca. No i ten termin minął grubo ponad pół roku temu, do dzisiaj reszty pieniędzy nie dostałem, na maile z upominaniem nie dostaję żadnej odpowiedzi.

Magda

Po kontakcie z panem Pawłem po szkoleniu z animacji dla dzieci...Zdecydowanie nie polecam. Pan Paweł niesłowny. Ciągłe zmiany terminów szkoleń w ostatniej chwili ( dosłownie 2h przed szkoleniem -soboty ). Ze szkolenia 4 tygodniowego zrobiły się 2 miesiące. Nie można było zaplanować weekendu, bo szkolenia odwoływane w ostatniej chwili. Początkowe informacje o programie do instalacji na którym pracowały dzieci okazały się nieprawdziwe. Brak kontaktu, brak informacji, brak zaangażowania...Dużo mówi, mało robi.

a

W lipcu zeszlego roku mialem pecha dostac wiadomosc od czlowieka nazwiskiem Paweł Lipka z firmy Action Heroes. Sama wspolpraca byla ok. Dosc szybko udalo sie domknac sprawy zwiazane z projektem. Schody zaczely sie gdy chcialem otrzymac zaplate za swoja prace na podstawie wczesniej podpisanej umowy. W skrocie napisze tylko, ze do tej pory dostalem ledwo polowe pieniedzy i to tylko dlatego, ze upominalem sie ciagle o te pieniadze. Ostatnie 3 raty to 100zl. Zalosne. Pod zadnym pozorem nie wchodzic we wspolprace!

Mario

Trochę smutne informacje piszecie o firmie. Wprawdzie od dawna cisza a tak się dzieje jak ludziom dobrze się pracuje.

Bardzo nie polecam. Na początku super kontakt, duży przepływ informacji, choć nie wszystkie spójne. Koniec końców zostałam okradziona, bo pan Paweł Lipka stwierdził, że nie wykonywałam swojej pracy z dostatecznym zaangażowaniem lub że moja praca nie przynosiła efektów. Chyba ktoś nie rozumie pojęcia stawki godzinowej... Po zakończeniu współpracy kontakt bardzo utrudniony - pisał, że zadzwoni i nie dzwonił, nie odpisywał na wiadomości, nie odbierał. Później przelew nie pojawił się w terminie i dopiero kiedy postraszyłam PIPem (za brak umowy i obcięcie pensji) wysłał pieniądze. Nie polecam nikomu!

Grzegorz

@anonymous, dlaczego uważasz, że firma Action Heroes poszukuje pracowników po to żeby ich wykorzystać? Przytocz proszę konkretne argumenty. Na forum niewiele jest informacji na temat tej firmy. Twoje zdanie w tym temacie może być bardzo wartościową opinią. Czy dostrzegasz jakieś plusy w tej pracy? Może chciałbyś na ten temat coś więcej napisać?

Czyli dalej to samo. Nic się nie zmieniło. Szukają kogoś kogo mogą wykorzystać i robią to bez żadnych wyrzutów.

Grzegorz

Ostatnia opinia pochodzi od klienta firmy Action Heroes Paweł Lipka. Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Czy od ostatnich wpisów na forum, firma rozwinęła się? Może potrzebują nowych pracowników? Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy to duża i prężnie działająca firma?

pp

Nie polecam współpracy z Action Heroes. Ostrzegam jako klient tej firmy. Po odrzuconym pierwszym projekcie Pan Paweł przez miesiąc się nie odzywał. Dopiero mailowa interwencja i przypomnienie, że ma klienta który zapłacił za animację skłoniła do zaproponowania nowej. Cóż, była ona według mnie na bardzo niskim poziomie i w dodatku przesłana po wyznaczonym terminie. Te dwa czynniki zadecydowały o rezygnacji ze współpracy z firmą Action Heroes. Gdy zażądałem zwrotu pieniędzy Pan Paweł początkowo proponował nową wersję. Mimo wszystko pozostawałem przy swoim. Teraz Action Heroes wymiguje się od zwrotu pieniędzy. Trwa to już miesiąc. Telefonu ode mnie nie odbierają i rzadko odpisują. Ostatnią rozmowę, którą prowadziłem z Panem Pawłem miała miejsce tylko dlatego, że nie dzwoniłem ze swojego numeru. Współpracę z Action Heroes oceniam jako tragiczną i nie mającą nic wspólnego z profesjonalizmem. Opisuję w tym miejscu tę skandaliczną współpracę ponieważ oceny i informacji o sposobie traktowaniu klienta na Google nie znajdziemy. Może ktoś będzie mądrzejszy ode mnie, poszuka informacji trochę dalej i dzięki temu zaoszczędzi czas i nerwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka - Wrocław

Action Heroes Animation Studio Teresa Ziomecka-Lipka