Opinie o Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Opatów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Opatów

Jarząbek Wacław

Ten etap "kariery"zawodowej już za mną. Pracując na stanowisku technika serwisu w Grafmasz TW dowiedziałem się jak praca na takim stanowisku wyglądać nie powinna. Pomimo zapewnień właściciela szkoleń przez 1.5roku....nie było. Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych...hmm niemożliwe gdyż już po pół roku człowiek się uwstecznia . Serwis opiera się na kreatywności serwisantów a brak części zamiennych dodatkowo paraliżuje pracę. Rejonizacja pracy-cala Polska dziś Szczecin jutro Przemyśl. Serwisant załadowuje, zawozi, wnosi, instaluje, naprawia, szkoli przyszłych operatorów, wykonuje próbki i testy dla zainteresowanych, przeprowadza prezentacje i wiele innych. Są też plusy...wypłata zawsze na czas......(nie wiem czemu plus napisałem w liczbie mnogiej). Rezygnacja z pracy w tej firmie to jedna z lepszych moich decyzji.

JOANNA
@Anonim

Do tego nadgodziny ,gdzie serwisanci pracują po 28 godzin w ciągu jednej doby.Tak to możliwe.wyjazdy,samochody przeładowane do 3,5t a ładowności ile takie auto ma? Kiedyś przyjechali to maszyna ważyła 1,5t ponad a auto 3,5t dopuszczalnej.Nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie czy to legalne.SEP szkoleń nie mieli.Ogolnie galimatias.Ci technicy się zmieniają jak w kalejdoskopie.Co trochę inny ktoś przyjeżdża.Nie ma się co dziwić ,że rotacja . Opowiadają rzeczy bardzo interesujące na temat pracy .

Jarząbek Wacław

Łukasz
@Jarząbek Wacław

Jak myślisz, z czego wynikał ten brak możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? Jak wyglądały Twoje relacje na gruncie pracownik – szef?

@Łukasz

Brak możliwości podnoszenia kwalifikacji....chyba żaden serwisant nie ma uprawnień SEP. Szkolenie BHP na płycie CD do tego "pierwsze w historii". Ciekawe kto ma uprawnienia na wózki widłowe???

JOANNA Nowy wpis
@Anonim

Administrator Nowy wpis

Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa z siedzibą w mieście Opatów zatrudnia na stanowisko technik serwisu. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Arek Nowy wpis

A może ktoś ma rozeznanie ile faktycznie na tym stanowisku można zarobić?

Kazik

Bardzo dobra firma, z dużym doświadczeniem w tym co robi. Polecam bo pracuje się równie dobrze.

Objektywny
@Kazik

Jak tak dobrze się pracuje to dla czego jest taka rotacja pracowników?

Sw Nowy wpis
@Kazik

Jakie tam są stanowiska pracy?

Spawacz

Witam, czy spawacz, mechanik z dobrą znajomością rysunku technicznego z umiejętnością obsługi szlifierek do płaszczyzn, frezarek konwencjonalnych, wyważarek z oprogramowaniem cimat ma szansę na zatrudnienie i jakie orientacyjnie pieniądze można zarobić?????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Rozbawiony

Coś tu nie gra...Oferowane zarobki dla mobilnego technika serwisu od 4500-7500brutto uzależnione od ilości wyjazdów, przy stawkach 18zl/h podstawowa i 26zł za nadliczbowe godziny netto to aby zarobić 5300netto dodatkowo trzeba przepracować prawie 100h nadliczbowych. Podobno (usunięte przez administratora)zniesiono...

Czy osoba z uprawnieniami ale bez doświadczenia w pracy akurat na maszynach do obróbki metali ma szansę na zatrudnienie?

Renata
@Gość

Hej, też jestem bardzo ciekawa, czy osoba bez doświadczenia ma jakiekolwiek szanse na pracę w firmie Grafmasz. Które dokładnie stanowisko pracy cię interesuje? Może napisz, to wtedy więcej osób będzie w stanie ci odpowiedzieć tutaj. Ja też z chęcią poczytam jak najwięcej o tym.

@Renata

Operator cnc, jestem ciekaw czy jest szansa na zatrudnienie i przyuczenie na to stanowisko.

Igor

@objektywny a dlaczego taka sobie? Może tam pracowałeś ? Napisz więcej

Handlowiec

Czy aktualnie poszukują Państwo przedstawicieli handlowych?

Objektywny

Taka sobie

@Objektywny

Wypowiadasz się jako pracownik czy klient Grafmasz? Napisz bardziej szczegółowo co miało wpływ na Twój komentarz. Dzięki.

Stefan

Czy firma prowadzi swoja działalność normalnie?

GRAFMASZ
@Stefan

Tak, firma prowadzi działalność normalnie.

@GRAFMASZ

Poszukujecie obecnie ludzi do pracy? Gdzie można znaleźć aktualne ogłoszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Opatów

• Jak się pracuje w Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Grafmasz - Tomasz Wiąk Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa