Opinie o Keller Bronisław Rogacki w Przeźmierowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Keller Bronisław Rogacki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Keller Bronisław Rogacki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keller Bronisław Rogacki w Przeźmierowo

Mówicie ze doświadczone osoby maja omijać firmę, a czy osoby bez doswiadczenia mogą się tam w ogóle czegoś nauczyć ? Bo tez nie chce stać w miejscu, zależy mi na rozwoju

@Ewa

Rozwiniesz się w KELLER, czytanie opinii jest bezsensu bo opinie piszą zazwyczaj osoby niezadowolone, z pracy.

Honorata

czy moge zalozyc ze ty pracowniku z pracy w keller jestes zadowolony i cos odmiennego napiszesz?

Esko Nowy wpis
@Ewa

Nauczyć? Zapomnij. Bardziej żeby przewegetować do czasu znalezienia normalnej pracy, w normalnej firmie. Firma chce udawać korpo, więc czerpie nieudolnie najgorsze wzorce. Żenujące, wręcz poniżające dla pracownika imprezy ,,integracyjne" itp.

Pracownik Nowy wpis
@Honorata

Tak jestem zadowolony i nie ma takich problemów jak inni piszą. :) Spokojnie nauczysz się wiele, w firmie i Kierownictw/Dyrektorzy, a nawet Zarząd pomoże. :)

były

Faktycznie firma zmieniła nazwę na Keller poligrafia dla przemysłu. Firma się jakoś tam rozwija, ale kosztem pracowników. Rotacja większa niż w korporacji. Musisz pamiętać, że jesteś nikim, jak twierdzisz inaczej, szukaj nowej roboty. Jedyny plus to wypłata na czas. Generalnie unikać.

Luki
@były

Duża rotacja - czyli jaka? I na jakich stanowiskach? Co znaczy że jest się nikim? Za dużo ogólników

xx
@były

Wypłata na czas nie jest plusem tylko obowiązkiem pracodawcy.

Panko Nowy wpis
@xx

W keller nic nie jest oczywiste. Pamiętam, czasy, kiedy chciałeś jechać do klienta, ale najpierw jechałeś do biura i jak pies prosiłeś o zaliczkę na paliwo...Czekałeś na dobry chumor, jakbyś chciał tą kasę dla siebie. Z zeszytem w ręce, bo każdy km musiałbyć rozpisany.

Iza Nowy wpis
@Panko

Czyli wnioskuję, że już tam nie pracujesz? A co przeważyło o Twoim odejściu z firmy?

Weronika

Przykre,że nie możecie liczyć na dobre relacje z szefem. Nigdy, w żadnej dotychczasowej pracy nie spotkałam się z sytuacją, aby wymagano ode mnie stawienia się w pracy w święto lub gdy przebywałam na urlopie, a tym bardziej na L4! Czy były to wyjątkowe przypadki, gdy faktycznie firma potrzebowała Waszej pomocy? Czy były sytuacje, gdy ktoś odmówił? W końcu każdy może mieć swoje plany, ciekawa jestem jak zareagował właściciel, czy groził Wam zwolnieniem?

@Weronika

W życiu Pracodawca nigdy nie groził Pracownikowi zwolnieniem… To jest jakaś głupota. W firmie pracuje się bardzo dobrze i podwyżki dostajemy i za nadgodziny mamy również płacone, a w święta nie pracujemy. Zresztą czy są firmy idealne? Zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka.

potencjalny pracownik

Czy ktoś może się wypowiedzieć czy warto aplikować na stanowiska związane z technologią, konstrukcją i cnc? Jaka panuje atmosfera? Czy jest stresująco? Czy z szefostwem idzie się dogadać? Proszę o szczerą, rozbudowaną opinie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Keller Bronisław Rogacki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.
Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno dostać tu pracę?

Byly
@Bartek

Jak jesteś świeżo po szkole to startuj, doświadczonym nie radzę (usunięte przez administratora)

@Byly

@Były czy możesz rozwinąć dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie osobom doświadczonym? Słyszałem bardzo rozbieżne opinie a chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Xyz

Firma się rozwija bardzo dynamicznie, są duże perspektywy. Atmosfera jest świetna! W końcu mam pracę, do której przychodzę z uśmiechem na twarzy. :) Oczywiście są plusy i minusy, ale to wszędzie tak jest - dla mnie po przejściu z korpo zdecydowanie zmiana na plus.

BJ
@Xyz

Pisał chyba sam szef :) bo ja mam inne zdanie. Żadnej dynamiki.

qwer
@Xyz

Jako były pracownik, muszę się wypowiedzieć. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Jeśli macie możliwość to idźcie gdzie indziej. Atmosfera może jest fajna ale w śród pracowników. W relacji szef - pracownik już kolorowo nie jest. Ogólna zasada jest taka że skoro zostajesz po godzinach to znaczy że się nie wyrabiasz i to jest Twój problem, i nikt Ci za to nie zapłaci. Ściąganie ludzi do pracy w weekend, w święto, z urlopu i nawet z chorobowego to żaden problem. Na premie i podwyżkę nie macie co liczyć bo według szefostwa Twoja praca nie jest nic warta.

Luki1

Nie polecam. Na konstrukcji zero pomocy. Zarząd ma swoich pupilków reszta się nie liczy. Wykorzystanie ludzi na maksa. Jeżeli ktoś lubi pracę w nadgodzinach soboty i niedziele to coś dla niego.

Abc
@Luki1

@Luki1 Mógłbyś coś więcej powiedzieć jak wygląda praca na konstrukcji, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Pozdrawiam

D
@Abc

Dostajesz dłuto, kamień zamiast młotka, kawał stali i masz z tego nowoczesną maszynę wyrzeźbić... Wbrew pozorom, to , co napisałem to nie jest żart.

Dorota
@D

Rozumiem ironiczny charakter Twojej wypowiedzi i widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Wnioskuję, że narzędzia pracy pozostawiają wiele do życzenia, czy zapotrzebowanie na sprzęt zostało zgłoszone pracodawcy? Już dawno nie pojawiały się tu wpisy o rodzaju umowy i dodatkach, jak to teraz wygląda?

Roman

@Jest OK, napisz proszę coś więcej, o jakich możliwościach rozwoju mówisz. Czy ścieżka kariery jest jasno określona? Napisz proszę, czy możesz skorzystać z jakichś szkoleń. @Abc, od Twojego komentarza minęło sporo czasu, czy złożyłeś CV do firmy? Może już tam pracujesz?

Jest OK

Byłem już w wielu firmach i sporo widziałem. Na prawdę nie jest źle. Dużo ludzi pracuje w zasadzie od samego początku firmy. Jak ktoś chce, to oczywiście będzie narzekać, zawsze się tacy znajdą. Dla mnie ważne, że mam możliwość rozwoju umiejętności na moim stanowisku i różnorodność projektów.

Roman

@Piotrek, piszesz w taki sposób, że nie do końca wiem, czy jesteś zadowolony z pracy w Keller Bronisław Rogacki, czy też nie. Mógłbyś nieco jaśniej przedstawić swoje stanowisko? Jak sądzisz, firma daje możliwość samorozwoju? Oferuje stanowiska adekwatne do umiejętności? Jak przedstawia się kwestia umowy? Minęło już sporo czasu od ostatniego komentarza, dlatego też rzetelne wpisy są bardzo ważne dla innych.

Piotrek

Zarząd to podstepny lisek. A firma funamicznie się rozwija jak każda inna. Ostatnio coraz więcej kasy wtapiaja. Od 2 lat są w "nowej hali". Hmm.. Zapraszam do obejrzenia garażu xd

Były pracowanik

Nie polecam . Krętacze i cwaniaki.

Ludzie przychodzą do tej firmy i odchodzą po roku albo nawet pół. (usunięte przez administratora). Nie traćcie czasu i szukajcie dalej, szkoda waszych nerwów.

Luki
@pracownik

Powiem więcej - są też tacy co odchodzą po miesiącu, ale w kolejnej swojej robocie też tak zrobią. Z drugiej strony są też ludzie, którzy pracują od kilku lat i póki co nigdzie się nie przenoszą.

Nie polecam. Zła atmosfera, kiepskie zarobki a szefowie nastawieni na zysk i wyzysk.

ad

Bardzo niskie wynagrodzenie. Zła atmosfera pracy, bardzo wredny i gburowaty brygadzistaz kompleksami i innymi zaburzeniami osobowosci. Nie liczcie na 30% premi bo uper... za nic :)

aa

były

Co chwilę szukają na te same stanowiska... Albo rozwijają się niewyobrażalnym tempie, albo nikt nie wytrzymuje za długo... Obstawiam drugi scenariusz, bo przy pierwszym pracownicy musieliby pracować na hali wielkości amazona...

banita

A mają elektrodrążarki? Za 4000zł sie zatrudnię jak by co.

edzio

Firma się teraz inaczej nazywa - Keller poligrafia dla przemysłu. Apel jak w wojsku przed rozpoczęciem pracy, potem idziesz na halę z narzędziami z PRL i masz tworzyć ,,topowy" produkt jak w Japońskiej fabryce... Panuje zasada, że płacone jest za 8h ale w pracy musisz siedzieć 10h. Więc codziennie obowiązkowo robisz 2h za darmo. Wszystko zależy od tego którą nogą szef wstanie z łóżka... Do tego wieczne spory matką szefa która siedzi w biurze i z nią załatwiasz codziennie kilka spraw, a która już dawno powinna iść na emeryturę... Przed zatrudnieniem opowiadają bajki jacy to są super i jakich mają klientów, a potem przerabiasz chiński badziew. Typowe polskie piekiełko.

no właśnie...

...ja też nie wiem co to za firma a jestem z branży narzędzi, również skrawających, nigdy przy przeszukiwaniu branżowego internetu nie wyskoczyła...

Zostaw merytoryczną opinię o Keller Bronisław Rogacki - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Keller Bronisław Rogacki?

Zobacz opinie na temat firmy Keller Bronisław Rogacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Keller Bronisław Rogacki
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.

Keller Bronisław Rogacki