Kartel Press S.A.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Kartel Press S.A.
2 2 6 1

Opinie o Kartel Press S.A.

Olga

@karola Wpisy mogą być usuwane tylko w sytuacji, gdy łamią regulamin tego forum. I robi to tylko administrator forum. Każdy inny wpis, który nie godzi w dobra osobiste, nie zawiera oszczerstw czy bluźnierstw, nie zostanie bez przyczyny usunięty.

Administrator

Czy w Kartel Press jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

karola

Moją poprzednią opinię usunięto za dużo prawdy?

Szukasz pracy?

fxc

Pracowałam tam jakiś czas. Fakt, że na rozmowie kwalifikacyjnej padają niestosowne pytania, typu z kim mieszkasz, czym rodzicie się zajmują, by w razie czego pomóc ci finansowo (wtf?) co robi twój partner, itd... Fakt, że można się tam wiele nauczyć i tu chwała im za kierownika. Dyrektor myślę, robi co musi. Prezes wszystkim rządzi i myśli, że pracownicy są jego marionetkami, a nawet imion nie zna. Rotacja grafików dość duża, bo za takie pieniądze to nikt przy zdrowych zmysłach tak długo nie wytrzyma. Zlikwidowali ZPO - jednego dnia zwalniając kilkadziesiąt osób, bez wcześniejszego poinformowania. Robota żmudna, nieambitna. Praca dobra dla osób dopiero zaczynających przygodę z pracą. Stała pensja, wszystko legalnie, ale najniższa krajowa jak tylko się da. Sami rozważcie.

byly

Pracowalem tam. Jerzy oddany firmie i prezesowi stara sie jak moze. Firma fajna i dobrze sie tam pracowało. Kto nie ma dzis problemów???? Polecam !!!

Rafi

Kartel jest fajny.[usunięte przez moderatora] ) ale chyba szykują sie zwolnienia....

DOC

Firma fajna, Jurek troszkę miesza i [usunięte przez moderatora] sie zajmuje ale Prezes super. Pani Prezes też i w dodatku bardzo ładna i atrakcyjna, miła i dobra osoba. Polecam!!!

Zostaw opinię o Kartel Press S.A. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kartel Press S.A.