Kartel Press

Toruń

Opinie o Kartel Press

karola

Moją poprzednią opinię usunięto za dużo prawdy?

fxc

Pracowałam tam jakiś czas. Fakt, że na rozmowie kwalifikacyjnej padają niestosowne pytania, typu z kim mieszkasz, czym rodzicie się zajmują, by w razie czego pomóc ci finansowo (wtf?) co robi twój partner, itd... Fakt, że można się tam wiele nauczyć i tu chwała im za kierownika. Dyrektor myślę, robi co musi. Prezes wszystkim rządzi i myśli, że pracownicy są jego marionetkami, a nawet imion nie zna. Rotacja grafików dość duża, bo za takie pieniądze to nikt przy zdrowych zmysłach tak długo nie wytrzyma. Zlikwidowali ZPO - jednego dnia zwalniając kilkadziesiąt osób, bez wcześniejszego poinformowania. Robota żmudna, nieambitna. Praca dobra dla osób dopiero zaczynających przygodę z pracą. Stała pensja, wszystko legalnie, ale najniższa krajowa jak tylko się da. Sami rozważcie.

byly

Pracowalem tam. Jerzy oddany firmie i prezesowi stara sie jak moze. Firma fajna i dobrze sie tam pracowało. Kto nie ma dzis problemów???? Polecam !!!

Rafi

Kartel jest fajny.[usunięte przez moderatora] ) ale chyba szykują sie zwolnienia....

DOC

Firma fajna, Jurek troszkę miesza i [usunięte przez moderatora] sie zajmuje ale Prezes super. Pani Prezes też i w dodatku bardzo ładna i atrakcyjna, miła i dobra osoba. Polecam!!!

Zostaw opinię o Kartel Press - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kartel Press