Opinie o Centrum Druku Poligrafia Małopolska w Nowy sącz ul. Traugutta 3

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Druku Poligrafia Małopolska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Druku Poligrafia Małopolska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Druku Poligrafia Małopolska w Nowy sącz ul. Traugutta 3

Józek

Firm dobra pod każdym względem ale do tego wymagająca więc nie każdy potrafi się utrzymać, ja polecam pracę fachowcom.

@.

Co za bzdury. Jakos tam pracuje po ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona mimo odpowiedzialnego stanowiska. Menedzerka jest bardzo pozytywna osoba, chetna do wspolpracy i pomocy. Przede wszystkim wspaniala kobieta i bardzo ludzka. Nie sadze nys u nas pracowala. Nie mielismy zadnej miss poloni ktora cierpialaby za swoja urode. (usunięte przez administratora)

Józek

@Józek

Tam nie chodzi o to czy jesteś fachowcem czy nie tylko o to czy pani która uważa się tam za kierowniczkę Cię polubi i nie będzie widzieć w Tobie konkurencji. Jeśli będziesz lepszy od niej (bądź nie daj Boże, ładniejsza od niej, jeśli chodzi o kobiety) nie masz szans się tam utrzymać.

Kasia Nowy wpis
@.

Co jaki czas w Centrum Druku Poligrafia Małopolska można ubiegać się o podwyżkę?

Monika Radwan Nowy wpis

Polecam firmę, bardzo miła atmosfera, z szefem można fajnie negocjować warunki, widać, że ci ludzie kochają to, co robią. Sprzęt jest bardzo nowoczesny, regularnie wymieniany co 2-3 lata, zatem jako pracownicy nie stoimy w miejscu, tylko ciągle zdobywamy nowe umiejętności. 2 lata temu firma zyskała nowy dział - pracownię laserową, aktualnie rozbudowuję dział druku cyfrowego (ostatnia instalacja niespełna 2 miesiące temu). Polecam , dawniej byłam klientkom, obecnie dołączyłam do kadry

Czy pracownicy w Centrum Druku Poligrafia Małopolska dogadują się między sobą?

cd Nowy wpis

tak mamy obecnie najfajniejszą kadrę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Druku Poligrafia Małopolska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Wiecie, czy Centrum Druku Poligrafia Małopolska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Łukasz

jeżeli stanowisko na to pozwala to tak

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Centrum Druku Poligrafia Małopolska?

$$$

Nie ma takiej możliwości. Ciągle to samo stanowisko. Zero szkoleń. Miejsca się tam długo nie zagżeje gdyż wg obecnych pracowników nikt nie jest wystarczająco dobry żeby tam pracować. Nie polecam

Mariusz

Wszystko zależy od chęci Twojego rozwoju. W 2020 roku pomimo pandemii, doszło całkowicie nowe oprogramowanie oraz dwie nowe technologie druku. Pojawiły się też nowe linie produktów oraz dodatkowy kanał sprzedaży. Osoby chętne do rozwoju, z otwartym umysłem, nie mają problemu, aby iść do przodu. Oczywiście, są też stanowiska, gdzie rozwój technologii jest wolniejszy, jak np. na introligatorni, choć i tutaj wdrażane są nowe rozwiązania (np. w 2021 roku wdrożono 2 urządzenia do hotstampingu matrycowego i bezmatrycowego). Dzieje się dużo, są okresy trudniejsze ze zleceniami (okres kalendarzy) i okresy zwolnienia (np. przedwiośnie). Ale nie ma ani złej atmosfery, ani nerwówki. Można się cały czas rozwijać i to jest najfajniejsze.

@$$$

Nie mam pojęcia dlaczego taki stek bzdur piszesz. W zasadzie nie mamy pracownika, który by nie awansował w trakcie zatrudnienia. Cały czas masz szansę na zdobywanie kompetencji oraz zmianę stanowisk. Nawet nie podpisałeś/aś się z imienia, ale patrząc na datę wpisu, jesteś zwykłym internetowym trollem, który nigdy nie pracował w tej firmie. Podpowiem Ci tylko jedno, nie pisz nieprawdy, a czas który oszczędzisz, poświęć na naukę ortografii. Słowo "zagrzeje" piszemy przez "RZ" ;)

@Cd

Tak z ciekawości, czemu data wskazuje na to, że trollem jest?

@Edyta

Ta sama osoba napisała kilka negatywnych i nieprawdziwych opinii w okolicy wiosny 2020. Od 2018 roku żadna z osób nie odeszła z naszej kadry i robimy wszystko, aby atmosfera była bardzo przyjazna. Zaliczyliśmy także kilka imprez integracyjnych oraz szkoleń wyjazdowych. Możemy pochwalić się aktualnie najlepszą ekipą w 25 letniej historii firmy. Nasi "wojownicy" stoją jeden za drugim murem, nie ma rywalizacji, a i często prywatny czas poświęcają na wspólne spotkania, np. przy grillu. Łącząc te fakty można wywnioskować, iż kogoś po prostu poniosło w necie i chciał popsuć dobrą opinię, podając dane, jakby znał tą firmę (choćby o tym, że nikt tu długo nie zagrzeje miejsca). Te argumenty obaliliśmy dawno temu, a osobnik, który nawet nie podał swojego imienia, nie należał nigdy do naszego zespołu. Stąd mój wniosek, iż jest to zwykły internetowy (usunięte przez administratora) jakich nie brakuje w dzisiejszych czasach :)

Czy w Centrum Druku Poligrafia Małopolska zatrudniani są obcokrajowcy?

Łukasz

Czy prawcownikom w gowork naprawdę się nudzi, że zadają nikomu nie potrzebne pytania i to dwukrotnie, te same w ciągu godziny? W firmie poligrafia małopolska nie ma aktualnie obcokrajowców, ale też nie jesteśmy rasistami, kluczowym parametrem zatrudnienia są kwalifikacje a nie narodowość. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z osobami z zagranicy.

Łukasz

(usunięte przez administratora)W firmie poligrafia małopolska nie ma aktualnie obcokrajowców, ale też nie jesteśmy rasistami, kluczowym parametrem zatrudnienia są kwalifikacje a nie narodowość. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z osobami z zagranicy.

Cd

Tak, aktualnie mamy obcokrajowców w kadrze

Czy w firmie Centrum Druku Poligrafia Małopolska są regularne szkolenia pracownicze?

dariooosh

regularnych nie ma, natomiast sa co jakis czas, jak zachodzi taka potrzeba.

@dariooosh

Pracownicy śmiało to komunikują czy raczej zarządzający sami muszą zauważać pewne braki?

@Edyta

Tak, mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie.

@dariooosh

to super. a czy na samym początku przed rozpoczęciem pracy też można normalnie liczyć na szkolenie wprowadzające? :-)

@Ewa

tak

Czy w Centrum Druku Poligrafia Małopolska są szkolenia zewnętrzne?

Łukasz

Tak, ze względu na budowę nowej gałęzi działalności - grawerni, w najbliższym czasie planujemy udział m.in. w akademii lasera. Na 2022 planowane są również kolejne szkolenia z profesjonalnej obsługi klienta oraz 2 szkolenia techniczne.

@Łukasz

Grawernia? Super opcja, od kiedy już się zbieraliście, żeby ją wprowadzić?

@Edyta

Grawernia wystartowała w listopadzie, działamy cały czas. Natomiast ofertę online zaprezentujemy niebawem. Pracujemy nad sklepem internetowym, aby wejść na rynek krajowy. Póki co zapraszamy na bezpłatną prezentację w siedzibie firmy. Aktualnie wykonujemy prace ze sklejki, laminatów, plexi, oczywiście szkło (butelki z alkoholem, kieliszki, szklanki, kubki) oraz artykuły piśmiennicze (grawer na długopisach, ołówkach oraz piórach). Pracujemy także nad kilkoma produktami z grawerem, których jeszcze nie ma na rynku ;)

@Łukasz

A udostępniacie gdzieś zdjęcia tych przedmiotów może? Bo niektórzy osobiście pewnie nie będą mogli się zjawić, a to brzmi ciekawie. ;)

Paulina
@Edyta

Edyto, jeżeli jesteś zainteresowana szczegółami, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Serwis gowork traktujemy wyłącznie ogłoszeniowo i nie prowadzimy komunikacji tym kanałem. Dwie osoby zgłosiły się już do nas do klejenia produktów.. Jeżeli chodzi o rodzaj opakowań, to wszystko zależy od aktualnej produkcji. Najczęściej są to pudełka, których nie da się skleić automatem, i rożki. Kleimy także artykuły z naszej galanterii.

Na jakie wsparcie w Centrum Druku Poligrafia Małopolska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dariusz

Aktualnie w kadrze nie ma kobiet w ciazy. Oczywiscie ze kp jest przestrzegany. Co za pytanie ????

Jak długo trwa proces awansu w Centrum Druku Poligrafia Małopolska?

Mariusz

O awansie możemy mówić dopiero po okresie próbnym, który trwa w zależności od stanowiska od 1 do 3 miesięcy. W zależności od pełnionej funkcji i predyspozycji pracownika, najczęściej jest to okres 6-12 miesięcy. Awansy wiążą się ze zmianą zakresu obowiązków oraz większą odpowiedzialnością. Ponieważ firma prowadzi sprzedaż produktów dla kilku różnych grup docelowych z użyciem różnych kanałów dystrybucji, możliwe są także roszady stanowiskowe (np. w przypadku, gdyby ktoś sobie nie radził lub lepiej czuł się wykonując inne funkcje).

Iza

Ale to tam naprawdę aż tak dużo wymagają ?

Grzegorz

Jeśli wiadomo, że można dodatkowo dobrze zarobić to wydaje mi się, że dyspozycyjność nie jest problemem!

Bardzo dużo się dzieje w firmie ale super robota i w szczytowych miesiącach sprzedaży można fajnhie zarobić, ale wymagana jest mega dyspozycyjność

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tempo bywa solidne bo kadra nie duża ale można fajnie zarobić i do tego nie nudzić się tylko ciągle iść do przodu. Bardzo pozytywny kontakt

Firma godna polecenia! Piękne, barwne dyplomy dla dzieci w bardzo przystępnej cenie. Świetny kontakt ze Sprzedającym i szybka wysyłka. Do każdego dyplomiku gratis!

Sylwia

Duże tempo pracy, ale cały czas coś się dzieje. Trzeba się uwijać, ale praca bardzo fajna i dużo kontaktu z klientem. Maszyny również nowoczesne, dużo szkoleń. Zarobki 4+ ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Druku Poligrafia Małopolska - Nowy sącz

• Jak się pracuje w Centrum Druku Poligrafia Małopolska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Druku Poligrafia Małopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Druku Poligrafia Małopolska?

Centrum Druku Poligrafia Małopolska