Szczecin

Opinie o Zapol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bogusław Dmochowski Mirosław Sobczyk

dala

no jasne,że robił:)) namawiam do korzystania z innych usług ale nie tej firmy!

chyba sam sobczyk sobie ten wpis robił :) cały szczecin i okolice wiedzą, że do zapolu się nie idzie :)

Zostaw opinię o Zapol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bogusław Dmochowski Mirosław Sobczyk - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zapol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bogusław Dmochowski Mirosław Sobczyk