Arso Polański Sp. z o.o.

Baniocha

Opinie o Arso Polański Sp. z o.o.

malina

Ja również przestrzegam przed tym pracodawcą. Co prawda daje szansę ludziom zaraz po studiach i można "złapać" trochę doświadczenia. Jednak nie ma możliwości rozwoju. Ciągle brakuje pieniędzy na podstawowe odczynniki przez co praca stoi. Nie wiadomo kiedy zostaniesz zwolniony. Praca w dużym stresie ale tylko ze względu na kontakt z właścicielem zakładu. Brak możliwości podwyżki i szkoleń.

jerzyna1

zgadzam się z opinią braku jakichkolwiek reguł i zasad pracy w tym zakładzie jeśli można go tak nazwać bo bardziej przypomina kurnik z azbestu.

?

Arso Polański to jedna wielka pomyłka. Przestrzegam tych, którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie. Główne i jedyne zastrzeżenia są do właściciel firmy, z którym współpraca na żadnym poziomie nie jest możliwa. Dziwię się, że nikt dotąd nie napisał negatywnej opinii na temat tej firmy, zważywszy na bardzo wysoką rotację (ok 20 osób w ciągu roku!). Pracując w tym zakładzie nie znasz dnia i godziny kiedy możesz stracić pracę - wszystko zależy od widzimisię właściciela, który w żaden sposób nie jest obiektywny wystawiając jakąkolwiek opinię o pracowniku. Typowy "prywaciarzyk" - brak profesjonalizmu i chamstwo.

Zostaw opinię o Arso Polański Sp. z o.o. - Baniocha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arso Polański Sp. z o.o.