Opinie o Pro Search Radosław Kraśnicki w Krzemienica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Pro Search Radosław Kraśnicki, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pro Search Radosław Kraśnicki o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Search Radosław Kraśnicki w Krzemienica

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Manager do firmy Pro Search Radosław Kraśnicki. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Mat Nowy wpis
Kandydat

Szanowni Państwo Chciałbym zapytać, czy jest możliwość odbycia u was praktyk lub stażu jako Programista .net , Programista aplikacji mobilnych lub jako tester oprogramowania Jestem studentem po 2 roku studiów inżynierskich kierunek Informatyka na Politechnice Rzeszowskiej. z góry dziękuje za odpowiedź

Largo Nowy wpis

Adekwatne wynagrodzenie i bardzo ciekawe projekty

spamer

spamer

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Pro Search Radosław Kraśnicki na stanowisko Senior Embedded Developer? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Search Radosław Kraśnicki - Krzemienica

Pro Search Radosław Kraśnicki
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 649B
    37-127 Krzemienica
  • NIP: 8151754155 REGON: 180350660

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pro Search Radosław Kraśnicki