Opinie o Eurodoradztwo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eurodoradztwo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurodoradztwo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurodoradztwo Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Wiecie może, czy w Eurodoradztwo Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jakie są warunki zatrudnienia w Eurodoradztwo Sp. z o.o.?

Biznesmen Nowy wpis

Chyba wlascicielem zalozyli firme w W-awie luxefasion

Kacper Nowy wpis

Jakie w firmie są stanowiska i na ktore najlepiej się dostać ?

b8

Z przykrościa stwierdzam, że firma jest mało rzetelna. Nie wypłaciła do konca za staże. Z duzym opóźnieniem dokonywała wypłat w ogóle. Za dojazdy równiez nie ma rozliczenia. Brak kontaktu, nie podaja nr telefonów do siebie, ksiegowa twierdzi, że ma zakaz podawania kontaktów i to nie ona wypłaca środki.Nie wiem, co mysleć o uczciwości firmy. Róznie mozna mysleć, gdy ktoś unika kontaktu.... A szkoda.....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurodoradztwo Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jarek

Nie przesadzajcie z narzekaniem, gdyby prawdą było co piszecie to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!

ona

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIEWAŻ OSOBY (usunięte przez administratora)-KIEDY DZWONIŁAM DO NICH POINFORMOWANO MNIE ŻE NIE CHCE SIĘ IM SZUKAĆ DOKUMENTÓW BO NIE MAJĄ NA TO CZASU. TRAGEDIA CHYBA TRZEBA TO BĘDZIE ZGŁOSIĆ DO PIPu.

dżul

Nie polecam ,nie płacą pieniędzy ,do dzisiaj nie otrzymałaM za zwrot kosztów dojazdu ani za kurs . staż miał być 4 miesiące zadzwonili ze już koniec no nie mają środków żeby płacić , ludzie dzwonią oni nie odbierają telefonów mają pocZtę a jak odbiorą to obiecują ze pieniądze będą . staż trwał miesiąc a umowa Jet podpisana na 4 . Ludzie nie otrzymują żadnych pieniędzy . To co robią jest nie zgodne z prawem ,zajmie się nimi inspekcja pracy inaczej Nikomu nie oddadzą pieniędzy.

KOORDYNATOR
@dżul

Uczestniczka odbywając staż na stanowisku OPIEKUNKA DOMOWA wykonywała pracę niezwiązaną z opiekunką domową. Stypendium szkoleniowe zostanie wypłacone niezwłocznie po otrzymaniu transzy dofinansowania z WUP w Poznaniu. WUP w Poznaniu nie wyraził zgody aby staże oraz czynności wykonywane na stażu były inne niż OPIEKUNKA DOMOWA

tajny
@KOORDYNATOR

Nikt z nas nie został poinformowany ze to jest jakiś kurs na opiekuna domowego po pierwsze ,po drugie zapisując się powiedziano ze to jest kurs na pracownika biurowego zostaliśmy oszukani gdzie już każdy miał staże załatwione A nagle okazało się że to jakaś opiekunka? ..z ludzi głupi.... robicie i tyle potem nagle aneksy do zmiany wysyłacie a na koniec kończycie staż szybko bez żadnego uprzedzenia . Nie jesteście uczciwi . Po za tym tyle ludzi chodzi na staże gdzie chce a teraz nagle trzeba mieć tam staż jaki kurs się robiło . Nie polecam jeszczee raz . Pieniądze otrzymałaM dopiero po kilkudziesięciu telefonach a zostałam zbywana ze pieniądze będą a nie było .

tajny
@KOORDYNATOR

Jeszcze oszukujecie ludzi ze pieniędzy nie macie a dostajecie na samym początku pieniądze jak projekt zostaje zatwierdzony.

@KOORDYNATOR

To wasze przekręty miał być kurs na pracownika biurowego po czym kurs był na opiekuna i to wy zezwoliliscie na staże tam gdzie my chcemy z tekstem spokojnie nic się nie stanie wszystko pod kontrolą staż będzie trwał 4 miesiące brak słów nie polecam

eve
@dżul

my sądzimy sie w sądzie :) razem z odszkodowaniem

Zdeterminowana
@dżul

Mamy ten sam problem Chcemy to zglosic do europejskiego urzedu dsp nadużyć finansowych OLAF Chcialam zapytac czy w końcu doczekał sie pan na pieniądze bo my jeszcze czekamy Sprawa jest świeża więc nie wiem czy warto to tak szybko rozdmuchiwać Proszę o odp Pozdrawiam

Gutek

Najgorsze jest to, że podczas rozmów wstępnych nie słuchacie dokładnie a później są pretensje. To bardzo dobra firma

Amelia
@Gutek

TO jak to w końcu jest? Dobrze czy źle? Widzę, że spora część jest niezadowolona z tej firmy

Karol

Nie placa spuzniaja sie z wypłatą a my z tego żyjemy nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji ścienna i ministerstwo wielka lipa nie pilecam nikomu uwarzajcie

Justyna

Teraz po wysłaniu dokumentów do EuroDoradztwo w Poznaniu wypłaty były na czas a wcześniej gdy wysyłałam do B&B w Pyrzycach trzeba było czekać na pieniądze

Barbara
@Justyna

Fakt. Tylko że oni tam nie robili przelewów tylko przesyłali do Poznania. Pewnie stąd opóźnienia.

Jakub Kaniowski

Wciąż czekam na wypłatę mojego stypendium stażowego za udział w projekcie Młodzi aktywni na śląskim rynku pracy. Staż zakończyłem 14 marca 2018 a mamy końcówkę sierpnia. Nie otrzymałem pieniędzy za cały luty i połowę marca + zwrot kosztów dojazdu za styczeń i luty. Wszystkie dokumenty wysłane, nawet potwierdzenie, że jestem współwłaścicielem samochodu którym dojeżdżałem na staż. Czekam na moje pieniądze, projekt trwał do końca lipca i nic, byłem zbywany tyle czasu.

Uczestnik

Jestem zadowolony z udziału w projekcie i znalezionej pracy :-)

Karolina pomorskie

Jestem zadowolona z udziału w projekcie i stażu po którym nawet dostałam pracę Polecam !!!

Słupsk

Jestem kursantem eurodoradctwa nie polecam i przestrzegam przed tą firmę (usunięte przez administratora) wprowadzają w błąd i narażają na koszty bezrobotnych ludzi niekompetentni pracownicy jeden na drugiego zgania każą bez dat dokumenty wypisywać nie było umowy szkoda już pisać na ten temat sprawa trafi do MPIPS I SĄDU POZDRAWIAM KADRĘ SŁUPSK!!!!!

Jan

Większość opinii na forum jest pozytywna, jednak są to dosyć krótkie opinie. Czy ktoś z Was może napisać coś więcej na temat firmy EuroDoradztwo? Czy ten pracodawca zapewnia umowę o pracę i konkurencyjne warunki wynagrodzenia? Jaka jest Wasza opinia w tym temacie? Inne osoby chciałby ją poznać.

Karol

Dzisiaj otrzymałem dotację na działalność . Dzięki

Bartek

Kurs i staż odbyły się w terminie a teraz otrzymałem oferty pracy

Kamil

Dzisiaj kasa wpłynęła na konto Dzięki

Robert

Eurodoradztwo jest OK. Przelali dotację tak jak obiecali do połowy kwietnia.

Uczestnik

Polecam - otrzymałem dotację

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodoradztwo Sp. z o.o. - Poznań

Eurodoradztwo Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Abpa Antoniego Baraniaka 88E lok. BUD F
    61-131 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042