Asm Doradztwo Personalne Agata Szenderowska-Morgen

Opinie o Asm Doradztwo Personalne Agata Szenderowska-Morgen

tralala

Pracowałam dla Agaty w jednej z firm, w których była dyrektorem HR, doświadczyłam z jej strony regularnego mobbingu. Potwierdzam poprzednią opinię, o ile nic się nie zmieniło (a cechy psychopatyczne raczej z czasem nie znikają), to zdecydowanie odradzam. Chyba, że ktoś lubi emocjonaly roller-coaster, brak szacunku, celowe pomiatanie pracownikiem, zastraszanie, totalną kontrolę i brak kompetencji. Oczywiście, to się mogło zmienić, ale... osobiście nie przypuszczam.

kj

Najbardziej nie sympatyczna i aspoleczna osoba (kobieta)jaka w zyciu poznalem zdecydowanie odradzam. Umiejstnosci interpersonalne na poziomie "0" .

Zostaw opinię o Asm Doradztwo Personalne Agata Szenderowska-Morgen - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asm Doradztwo Personalne Agata Szenderowska-Morgen