Sat-Vend S.C.

Łaskarzew

Opinie o Sat-Vend S.C.

były pracownik

Jako były pracownik jestem zaskoczony trafnością powyższych opinii (było ich więcej ale zniknęły). Potwierdzam je w 100%. Rada dla desperatów: cencie się wysoko bo nie liczcie na to, że dostaniecie więcej niż to co ustalicie na początku. Generalnie szukają ludzi, którzy będą pracować za marne grosze pod totalną kontrolą, najlepiej takich, którzy nie podniosą głowy i nie upomną się o swoje. Teraz w firmie zostali tylko tacy pracownicy,... reszta odeszła. Pozdrawiam, więcej info na priv.

Zaskoczony
@były pracownik 21.10.2016 10:45

@były pracownik Jestem zainteresowany pracą dla Sat-Vend. Wysłałem wczoraj CV oraz list motywacyjny, ale po tych wpisach nie jestem pewny czy chcę tam pracować. Mam kilka pytań, dasz jakiś namiar na siebie?

były pracownik
@Zaskoczony 21.10.2016 13:33

:) pisz, pytaj na maila nono1@op.pl

jacyk

NIE POLECAM, Przestrzegam, Odradzam, Szkoda czasu,

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Sat-Vend S.C. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o Sat-Vend S.C. - Łaskarzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sat-Vend S.C.