Szczecin

Opinie o Orion Tv Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej Ciuraj Andrzej i Zakrzewski Krzysztof

Banda złodziei w SZCZEGULNOSCI kryminalista K.Z

Runno

Dalej nic nie działa i orion nie naprawia

Runno

Holera nie działa telewizorki Oriona w Poznaniu masakra nik nie odbiera co za brznadzieja

Stiv

Cześć Jarek Z miła chęcią się z tobą spotkam w sprawie (usunięte przez administratora)może napisz do mnie na emaila Pauloii@o2.pl wymienimy swoje wiadomości na jego temat jestem za

Anna

Jakie macie zdanie na temat pracy w firmie Orion? Czy sądzicie, że warto zatrudnić się u tego pracodawcy? Jakie warunki oferuje? Czy pracownicy mają szansę awansów? Czy firma organizuje kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Niezadowolona
@Anna 12.05.2018 18:08

Nie warto Anno szkoda czasu pracowałam tam i dostałam 1250 za miesiąc i to po 3 miesiącach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stivi

I co nic nowego o oszuście k Zakrzewskim za chwile wyrok jego i wrzucę na stronę on nie liczy się z nikim i w końcu splajtuje firma z Opola jest wiiarygodnre

Jarek 2018
@Stivi 15.09.2018 23:51

Cześć mam tez konflikt z Zakrzewskim możemy jakoś się skatalogować?? Jesteś ze Szczecina czy gdzieś z Polski??

Ciechanów

Orion tv w szpitalu w Ciechanowie leże i ta skrzynka zepsuta od 2 tyg nikt nie naprawia a mama tam leży!!!!!!!!! Nikt nie odbiera telefonu i inni pacjenci też mówią że nikt nie odbiera a są tylko 3 kanały tv .

Stiv

Dzięki kristorer ze piszesz o tym działają kradną sygnały teleizi Polsat i sprzedają w szpitalach nielegalnie ale k,z czeka za wyrokiem i dostanie a wtedy koniec z ich firma zapłacą takie kary i trafia za kraty tam gdzie jego miejsce już nie długo a ze nie płaca zaiksowi i innym tez ich za to rozlicza bo powinni płacić za każdy telewizor a nie za jeden ze nikt ich za to jeszcze nie skazał i szpitalom płaca za sale 40 zł a zyskują po 1000 zł minimum z sali ze us jeszcze ich za to nie rozliczył szok ale i na to przyjdzie pora

Krisofer

Też słyszałem że mają duże problemy z prawem więc potwierdzam

Stiv

Moje informacje są 100% prawdziwe nie zmyślone można sprawdzić w prokuraturze szczecińskiej ze przeciwko jednemu z wspolwalacicieli jest prowadzone postępowanie i jest on w nim oskarżony za czyn zorganizowanej grupy przestępczej oraz nielegalne ściąganie i rozpowszechnianie sygnału telewizyjnego za co Brdzie już w najbliższych dniach rozprawa i wyrok potewierdzenie mam bardzo dużo dowodów gdyż będę świadkiem w tej sprawie i będę zeznawał na jego czyn w każdej chwili jestem wstanie udowodnić moje słowa personalia wyjaśniłem gdyż nie chciał bym oskarżać drugiego ze wspólników gdyż tylko K.Z jest oskarżonym w tej sprawie

Anna

@Stiv pamiętaj, że na forum mogą być tylko prawdziwe informacje. Czy na te masz jakieś potwierdzenie? Kolejna sprawa to naruszenie regulaminu przez Ciebie. Zapoznaj się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Nie wolno tu ujawniać personaliów osób jak i nikogo obrażać. Takie wpisy podlegają usunięciu.

Stiv

TV Orion to oszustw którzy kradną sygnał z Polsatu nie płaca i nadają nielegalne programy jeden z właścicieli Krzysztof Zakrzewski jest prowadzona sprawa gdzie on jest głównym oskarżonym w kradzieży i udostępnianie sygnałów telewizyjnych Polsatu i taki ktoś bogaci się Na oszustwie kradzieży kanałów bogaci się i o tym czynie powinny wiedzieć wszyscy kto ogląda telewizje szpitalna przestępca okrada pacjentów

Pacjent maj 2

Nie działają tv

Pacjent maj

No lezem w szpitalu i nie działa tv orion wogolenie ma serwisu brak

Chory

Witam,leżę w szpitalu i nie mogę skorzystać z TV ponieważ automat pożera monety (jest zepsuty).Nikt w szpitalu nie potrafi tego naprawić a nawet nie wiedzą kto się tym zajmuje. Mało profesjonalne usługi.

Zostaw opinię o Orion Tv Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej Ciuraj Andrzej i Zakrzewski Krzysztof - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Tv Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej Ciuraj Andrzej i Zakrzewski Krzysztof