Opinie o Fläkt Bovent Sp. z o.o. w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fläkt Bovent Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fläkt Bovent Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fläkt Bovent Sp. z o.o. w Ołtarzew

RIlo Nowy wpis

Ta firma to katastrofa. Ludzie w każdym dziale rozglądają się za robotą. Machloje Zarządu doprowadziły do tego że załoga się wymienia a właściciel wstawił swojego agenta żeby to czyścił. (usunięte przez administratora) i strzelanie z ucha to metoda na przetrwanie jak zwalniają ludzi bo nie ma kasy, dostaw materiałów i produkcji. Najgorsza jest pseudo kadrowa która (usunięte przez administratora) ludzi na rekrutacji opowiadając bajki

Krzysztof Nowy wpis
@RIlo

To w jakim stanie finansowym jest firma, że piszesz o zwalnianiu ludzi, i że Ci co są, też się rozglądają za inną robotą? Jakie tu teraz są zarobki i co można usłyszeć na rozmowach rekrutacyjnych? I czy to, że firma szuka nowych osób do pracy nie przeczy Twoim słowom o tym, że firma rzekomo słabo przędzie i zwalnia?

Małpa Nowy wpis
@RIlo

To prawda, ktoś posiada stanowił zniszczyć firmę.Pensja ta njniższa to Ok 3800 brutto z premią. Premie zabierają jak zachrujesz powyżej 3 dni.Dodatki? Urlopówka i bony na Boże Narodzenie - wysokość uzależniona od dochodu na osobę w rodzinie. Pracownik to małpa , dziś ta jutro inna. Totalny bałagan. To pracownik ma sobie zorganizować pracę a czasami nawet narzędzia. Kierownik Tomasz wtyka nos we wszystko, uwielbia donosicieli i sam dalej donosi.

Pracownik Nowy wpis

Obecny prezes to porażka dla firmy. 0 kultury i 0 wiedzy oraz 0 zaangażowania.

Justyna

Hej, czy do pracy w Fläkt Bovent trzeba znać język obcy? Jeśli tak to jaki?

trzeba
@Justyna

Ukraiński.

Ciekawski
@Justyna

Czytając opinie dochodzę do wniosku że chyba nieodzowny jest język podwórkowy niegdyś zwany łacińskim xD

Rekin

Bez obrazy ale część pracującej załogi to banda idiotów bez szacunkiu do pracy drugiej osoby, w firmie jest (usunięte przez administratora) brud smród i zero dyscypliny

kleopatra
@Rekin

Szymciu jaki tam z ciebie rekin. Zalecała bym ci więcej szacunku dla innych ...

Dariusz
@kleopatra

Czemu już tu nie pracujesz? Co ci nie pasowało w tej firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fläkt Bovent Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Dzień dobry, czy na stanowisko do działu zakupów trzeba znać język obcy. Jaka jest atmosfera w firmie?

@Nowy

Tak, trzeba znać angielski.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Fläkt Bovent Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Atmosfera jest dobra. Rotacja wynika z braku umiejętności zarzadzania pracą pracownikow i oszczędności na zatrudnianiu nowych pracowników.

Dariusz

Czyli pensje nie powalają skoro mówisz że oszczędza się tu na pracownikach? :( Możesz jakieś widełki podać czy nie za bardzo?

Bird
@Dariusz

Raczej ciężko będzie podać

Czy pracodawca Fläkt Bovent Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Praca od rana do nocy, ale fak nadgodziny płatne. Praca dla karierowiczy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fläkt Bovent Sp. z o.o.?

Ricky

Tak - pijemy ile chcemy, pracujemy ile chcemy i masz posadkę do emeryturki. Jeden warunek- musisz być posłuszny do szefa.

Mervin

Zapomnij. Robić a nie myśleć o imprezach.

Brak spotkan integracyjnych.

Jak wygląda ścieżka awansu w Fläkt Bovent Sp. z o.o.?

normalnie

Trzeba strzelać z ucha i awans zapewniony.

Babilon

Taki spokój na forum, mam nadzieję, że to efekt zadowolonej załogi.

Słowik
@Babilon

Tak, atmostefa jak z bajki. Obcięte pensje tematów mniej i zwolnienia. Poziom techniki mierny, na budowach z elektronika problemy, tylko tyrać

Ella

Witam ,jeżeli ktoś szykuje się do pracy w Flkat Bovent to niech omija ta Firmę szerokim kołem ,bałagan zero kontroli nie ma szacunku do pracownika pracownik to tylko przedmiot którego w każdej chwili się zwalnia a do tego dziadowskie zarobki .A kierownictwo to ma tyle do powiedzenia co nic. Tylko Pan Dyrektor bez kultury pokazuje swoją wyższość i po za tym nic więcej.A pracownicy z Ukrainy są lepiej traktowani jak Polacy żenada dobrze się zastanówcie przed podjęciem tam pracy

kamea
@Ella

a na jakie stanowisko Pani startowała albo na jakim pracowała ?

Coś
@Ella

Zgadzam się. Jak ja się zatrudniałem też myślałem że to chwilowe. Że nie każdy musi być zadowolony. Ale z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Dobrze mają tylko ludzie którzy kablują do kierownika. Jest dwoje ludzi i jeden dział których trzeba się wystrzegać jak ognia.

Nikola

witm czy jest dojazd do tej firmy z Pruszkowa .żeby tam sie dostac na produkcje i jakie sa wynagrodzenia

Hania

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

dupek

firma ogólnie jest ok ale jej kierownictwo a w szczególności kierownik TOMASZ to karierowicz twórca zespołu nieudaczników to po prostu kolesiostwo brak poszanowania dla etatowych pracowników okradanie ludzi z części ich wypłaty to norma o której każdy wie no ale kierownik (usunięte przez administratora) i głupoty Pozdrawiam przyszłych pracowników uważajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barnaba

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do pracy w firmie. Może to chwilowe?

od tej firmy lepiej nie oczekiwać przyzwoitości bo to podrzędna firemka

kandydat

Szanowny zarządzie firmy, skoro zaprasza się kogoś na rozmowę i mówi się że bez względu na wynik za tydzień poinformuje się o wyniku rozmowy to z łaski swojej wypadałoby to zrobić, tego wymaga Panowie choć trochę przyzwoitości.

Wentylatory strumieniowe jetfoil Bovent nie mają certyfikatu pożarowego, to nie są wentylatory Flakt Woods, ale składaki klepane w Ożarowie na bazie silnika i rotoru od Woods'a. Ten składak nie posiada certyfikatu pożarowego!!! Na tabliczkach znamionowych są inne oznaczenia typu niż w certyfikatach jakie dostarcza Bovent. Więc jetfan-jetfoil? Boventu nie może być dopuszczony w budownictwie. Nadzorowi budowlanemu i PSP nie wolno odbierać systemów oddymiania z urządzeniami bez certyfikatu pożarowego!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Fläkt Bovent Sp. z o.o. - Ołtarzew

• Jak się pracuje w Fläkt Bovent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fläkt Bovent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fläkt Bovent Sp. z o.o.?

Fläkt Bovent Sp. z o.o.
  • Południowa 2