Fläkt Bovent Sp. z o.o.

Ołtarzew

Opinie o Fläkt Bovent Sp. z o.o.

ja

od tej firmy lepiej nie oczekiwać przyzwoitości bo to podrzędna firemka

kandydat

Szanowny zarządzie firmy, skoro zaprasza się kogoś na rozmowę i mówi się że bez względu na wynik za tydzień poinformuje się o wyniku rozmowy to z łaski swojej wypadałoby to zrobić, tego wymaga Panowie choć trochę przyzwoitości.

Wentylatory strumieniowe jetfoil Bovent nie mają certyfikatu pożarowego, to nie są wentylatory Flakt Woods, ale składaki klepane w Ożarowie na bazie silnika i rotoru od Woods'a. Ten składak nie posiada certyfikatu pożarowego!!! Na tabliczkach znamionowych są inne oznaczenia typu niż w certyfikatach jakie dostarcza Bovent. Więc jetfan-jetfoil? Boventu nie może być dopuszczony w budownictwie. Nadzorowi budowlanemu i PSP nie wolno odbierać systemów oddymiania z urządzeniami bez certyfikatu pożarowego!!!.

Zostaw opinię o Fläkt Bovent Sp. z o.o. - Ołtarzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fläkt Bovent Sp. z o.o.