Styromap S.C. Roman Pietruszka Marek Pytel

Chodzież

Opinie o Styromap S.C. Roman Pietruszka Marek Pytel

Piotr

W ostatnim czasie, ryzykownie, bo w dosyć dużej ilości, jak na pierwsze zamówienie od firmy Styromap, kupiłem styropian Grafitowy, Fasada i Styropapę. Jestem bardzo zadowolony z jakości tych produktów. Polecam! Niskie ceny i dobra jakość.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Styromap S.C. Roman Pietruszka Marek Pytel, czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Styromap S.C. Roman Pietruszka Marek Pytel - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styromap S.C. Roman Pietruszka Marek Pytel