Mont-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe

Szczecin

Opinie o Mont-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe

Tak buduja osiedle hiszpańskie nie polecam teraz wychodzi jak to było guwnianie budowane, nie szanuja ludzi i nie płacą. Jakośc marna az szkoda ludzi którzy kupią. Same maniany odwalone. Paweł kierownik partacz.

super firma

jedar

Witam. Czy te opinie dotyczą Mont Budu, który buduje w Gdańsku Osiedle Hiszpańskie?

piotrek

mam nadzieje kierowniku ze to czytasz :) w/w kierownik paweł jest zaklamanym tłukiem wypłata na raty praca nie pewna NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Xx
@piotrek 11.09.2013, 18:10

"nie pewna - niepewna" ort. Pozdrawiam

Artek

Jeśli to ten z kr. Jadwigi, to... wiem, że mają problem z prawem. 4 pozwy przeciw firmie i 2 w planie jeszcze. Prokuratura za krzywoprzysięstwo się szykuje. Urlopy inblanco podpisujesz, a w rzeczywistosci ich nie masz, brak 50% 100% diet. Mataczenie, mataczenie i raz jeszcze mataczenie. Nie polecam i nie odradzam. Każdy ma swoj rozum. Ja bym ZNÓW tak ZA NIC nie pracował.

Zostaw opinię o Mont-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mont-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe