Bydgosta Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Bydgosta Sp. z o.o.

Marzena

No cóż. Moja praca w tej firmie, to naprawdę odległe czasy, ale miłe wspomnienia.Jak się nie mylę, to 1995r i 1996r. Prezes zawsze rozumiejący pracownika. Pamiętający nawet o dniu kobiet, a to miłe, tym bardziej, że potrafił przyjechać z drugiego końca Bydgoszczy, żeby wręczyć kwiatka. Wymagał uczciwości, ale potrafił to docenić.

kornelo

JUż u nich nie pracuje, ale szczerze polecam jeśli szukacie uczciwego pracodawcy, który nie myśli tylko o tym, jaki samochód sobie kupi ale dba o swoich pracowników.

Zostaw opinię o Bydgosta Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bydgosta Sp. z o.o.