Mirosław Świątek Dekam Firma Budowlana

Wrocław

Mirosław Świątek Dekam Firma Budowlana

Opinie o Mirosław Świątek Dekam Firma Budowlana

Rozczarowany

Firma nie powinna istnieć. Dziś jest termin wypłaty a szefostwo ździwione że ktoś chce pieniądze. Robić nie ma czym.

Przyszłym pracownikom polecałbym OSOBIŚCIE sprawdzić - gdzie mieści się siedziba pracodawcy - czyli Wilgotna 5, Wrocław.

Zostaw opinię o Mirosław Świątek Dekam Firma Budowlana - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirosław Świątek Dekam Firma Budowlana