Izolex Sp. z o.o.

Skarszewy

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Izolex Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Izolex Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Izolex Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Skarszewy i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Ewa

Szkoda to byla dobra firma.... I świetna ekipa ludzi z charakterem i ogromną wiedzą techniczną. Izolex juz nie istnieje... Teraz jedynie haos, bałagan i obietnice że od jutra będzie lepiej - taka tam "stabilność" żal...

Zajebisty

Izolex-u już nie ma. 07.04.2017 zostaĺ sprzedany grupie atlas i od tego dnia firma, którą tworzyli wspaniali ludzie od produkcji przez dział handlowy... po księgowość, rozsypała się. Zasady korporacyjne: słuchać, nic nie mówić, wykonywać zadania i prowadzić pamiętnik w tablecie. Wielu z Was się odnajdzie jesli zaakceptuje warunki pracy na zasadzie marionetki. Wybrałem inną drogę. Nie polecam.

admin

Co nowego w firmie Izolex Sp. z o.o.? Jeśli wiesz co słychać w firmie, jak wygląda praca to czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Izolex Sp. z o.o. - Skarszewy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolex Sp. z o.o.