Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ambud Marek Arnold

Łódź

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ambud Marek Arnold

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ambud Marek Arnold

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

januszweber

Ambud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Arnold w łodzi jest jedną z lepszych firm z zakresu sprzedaży materiałów budowlanych z terenu m. Łodzi. przepracowałem w tej firmie niecałe 4 lata, byłem zatrudniony na umowę o pracę na stanowisku informatyk/ pracownik biurowy wykonywałem również kosztorysy budowlane. Atmosfera w miejscu pracy - bardzo dobra, chociaż z miuch uwag - nie zawsze wypłaty były w terminie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ambud Marek Arnold - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ambud Marek Arnold