Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego

Opinie o Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego

Basia

Zgadzam się z powyższym. Cwaniaki i oszuści.

Litwin 004
@Basia 16.05.2016 14:31
Zgadzam się z powyższym. Cwaniaki i oszuści.

Zgadzam się z dwoma przedmówcami. Miałem "przyjemność" z tą jakże "fachową"firmą i napiszę, że właściciel to cwaniak i oszust, który wykorzystuje swe protekcje, żeby tylko zbić kasę na Naszej niewiedzy w sprawach budownictwa. Nigdy nie będę korzystał z ich usług, ponieważ nienawidzę ściemniania i oszustwa. Zdecydowanie odradzam i wierzcie Mi, wiem co piszę.

Ben

Witam. Na początku było wszystko ok. Przy rozliczeniu za usługi okazało się, właściciel jest oszustem. Od kilku mies nie chce zapłacić zaległości. Nie polecam. Cwaniactwo i oszustwo to dewiza firmy.

teodor

Firma jest ok. Praca bez stresu różne tematy można się dużo nauczyć. Ogólnie oki

Zostaw opinię o Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego